koncert
party

Indietronica

Nažhavia sa tvoje sluchové aparáty hneď len čo započujú indie music? Tak potom nezmeškaj našu vychytenú párty, ktorá ťa vynesie do klubových sfér. Večer si vychutnáme koncert psych-popovej kapely Ghost of You a do noci zážitkov nás strhne vycibrená selekcia DJskej dvojice Diablo & Krto.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Ghost of You (CZ) je brnenská kapela, v ktorej hudbe sa prelínajú krehké emócie s energiou okamžiku. Doménou mladých hudobníkov je psychedelia, ktorú kombinujú s úlomkami art-rockového soundu, čo pretavili aj do svojho druhého albumu Black Yoga. Zvuk na aktuálnom albume sa zlomený, miestami epileptický, rytmicky stavaný, ale zároveň s priamymi vzorcami, expersívnymi gitarami a sofistikovanými syntetizátormi. Black Yoga predchádzal ich úspešný debut Glacier And The City. Ghost of You nepoznajú len domáci poslucháči, ale podarilo sa im vystupovať aj na Szigete, Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch či v Anglicku alebo v Rumunsku.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

Fb event

-------

Vstup: 6€