koncert
party

Indietronica

Hudobná cesta na planétu hravej indie music a tanečnej elektroniky! Vychutnaj si klubovú odyseu za melódiami, ktoré rozžiaria tvoj nočný vesmír! Večer nás čaká koncert indie-rockovej kapely Dave Brannigan a mixpult bude obiehať naša stála DJská dvojica Diablo & Krto.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Dave Brannigan
je indie-rocková kapela zo Žiliny s nekonečnou vášňou pre hudbu, hlasy, spoznávanie ľudí a pre život. Štvorčlenná skupina tvorí hudbu ovplyvnenú prevažne rock'n'rollom, indie rockom a príbuznými žánrami. So singlom Moon Acacia sa predstavila v Demovnici_FM a neskôr získala aj nomináciu na Objav roka na Radio_Head Awards. Výhra v súťaži Show Us Your Music kapele priniesla možnosť nahrať single Phony Crown a Golden Mine. Na jar vydala EP s názvom „Brannigan. Sú na ňom skladby, ktoré zložila od vydania svojho debutu.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

Fb event

---------

Vstup: 6€