party

Hard Solution 5th Anniversary

Séria podujatí Hard Solution, zameraná prevažne na hardstyle a rawstyle, sa vracia do rezidentného klubu Wax2. Tentokrát oslavuje 5.výročie.

Táto akcia sa konala v minulosti

Za 5 rokov našej existencie sme sem priviedli viac ako 35 zahraničných svetových TOP DJov na viac ako 25 sólových udalostiach a niekoľko veľmi vzácnych spoluprác. Spustili sme prvý slovenský uptempo label a náš cieľ priblížiť Slovensku uptempo kultúru sa stáva čoraz reálnejším. Ďakujeme každému jednému, kto je s nami! 

Rozhodli sme sa uskutočniť túto edíciu opäť v niečom výnimočnom, a to v tom, že pre vás pripravíme Živú hádanku, v ktorej za úspešný tip môžete získať bezplatný vstup na nasledujúci event. Tentoraz nebudete vedieť, kto všetko príde, ani kedy bude hrať! Počas alebo po skončení eventu budete môcť posielať do správ vaše tipy na presné poradie timeline (časové poradie DJ-ov). Je nevyhnutné zostať v klube po celú noc. Prvých 15 ľudí s presným tipom sa stanú výhercami bezplatného vstupného na nasledujúci event (ktorýkoľvek v poradí). Skúsený poslucháč by s tým nemal mať problémradíme vám tak isto sledovať novinky na Instagrame a Facebooku, kde sa môžu objaviť niekoľko indícii Ako vždy, toto podujatie bude naozaj exkluzívne a tvrdé.

FB event