Táto akcia sa konala v minulosti

Kedže sviatočné vydanie akcie Hangover Lectures muselo byť nečakane odložené, trojicu protagonistov Minkz, PIA8 a asebest zhmotníme vo výrazne nudnejšom, ale zato aspoň januárovom termíne.

Pokiaľ ste dočítali až po tento “Clifhanger”, možeme konečne prezradiť fakt, že protagonista PIA8 v tento dátum oslavuje jubileum. Ktoré v poradí? To vám neporadia ani súčasné, ani dávno mŕtve sociálne siete. Preto je tento fakt nutné získať IRL; v preklade: “v čase trvania udalosti, v kombinácii s fyzickou prítomnosťou osoby”. Poskytneme však nápovedu:

- Subjekt vyrastal na FM staniciach ako Ragtime a FM4
- Subjekt sa spolupodieľal na chode komunít študentského rádia TLIS a Subclubu.

Po nedávno uvedenom instagramovom kvíze teda zdvojnásobujeme šancu získať cenu v podobe ľubovoľného piva na bare. Boli sme opäť na skusoch u ľudí z marketingu a tí spomínali, že obrázok so súťažou býva často trefou do čierneho.

Január bude prinajlepšom rozporuplný, čo poskytuje ideálne podmienky na dočasnú teleportáciu. Príďte si preto zachovať mentálnu aj fyzickú kondíciu, ktorá sa hodí na prežitie tých najtuhších zimných mesiacov.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Listening Lectures. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.