party

FLVFF: FVLCRVM, De Grandi, kidcut

FLVFF je klubová noc zostavená producentom a DJ-om Fvlcrvm-om zameraná na zásadné a rýchlo rastúce postavy dnešnej global club scény európskych metropol.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


De Grandi 
je jedným z najodvážnejších prírastkov parížskej klubovej scény. Jeho prvé EP, 94120 Groove, vydanom na labeli "Paradoxe Club" ktorého je spoluzakladateľom, je prierezom čerstvých klubových žánrov so špeciálnym dotykom francúzskej elektronickej hudby posledných dekád. Jeho skladby častejšie odzneli v playlistoch známych tastemakerov a DJov, čo viedlo k jeho nedávnemu setu v Boiler Roome na začiatku tohto roka.

kidkut
Kidkutova klubová noc Canyoudigit robí už 9 rokov nočnému životu Viedne skvelé meno vo svete. Odkojený na rape, funku a klubovej hudbe, jeho crew spolupracovala so všetkými od Benjiho B po Kaytranadu - OG Maco až po Sophie a neustále posúvajú hranice s neuveriteľnou kadenciou eventov za rok. Kidkutov vkus a cit pre talent vyústili do vytvorenia labelu pod krídlami Universal s názvom MOM I MADE IT, ktorý si postupne získava uznanie ďaleko za hranicami Rakúska.

Lokálny support: FVLCRVM + tba

----

Vstup: 5€