party

Elektro Hafla / Tropikal Camel / DJ Ramzy al Spinoza + friends

Elektro Hafla - prvá party zameraná na klubovú hudbu Blízkeho východu v Bratislave.
Táto akcia sa konala v minulosti

V Novej Cvernovke sa 31. mája uskutoční prvá party zameraná na klubovú hudbu blízkeho východu, orientu a tanečnej world-music. Priestory sa zmenia na oázu tolerancie, slobody a fantastických zákutí hudby, o ktorej má väčšina obyvateľov Slovenska hlboké predsudky. Z Izraela k nám priletí Dj Ramzy al spinoza, organizátor multikultúrnych mierových stretnutí pri hudbe v Jeruzaleme a Tel Avive, ktorého mohli ľudia vidieť už na minuloročnom festivale Pohoda.

Ďalším headlinerom večera bude Tropikal Camel - Dj, ktorý mieša perkusívnu elektronickú hudbu s psychedelickými prvkami a zvukom dotýkajúcim sa rovnako hudobného dedičstva, ako afrofuturizmu a novej bassovej hudby siahajúcej od severnej Afriky až po Blízky východ. Lokálnu scénu bude v rámci warmupu reprezentovať DJ Mooshak - najväčší odborník na world-music na Slovensku, známy aj ako Potkan z relácie Hudba Sveta_FM.

O afterparty sa postará DJ Džbán, ktorý je povestný tým, že hrá až kým sa nerozbije. Nová Cvernovka je ideálny priestor na orientálnu party Elektro Hafla. Scénografia a dekorácie na podujatí budú pripomínať atmosféru Blízkeho východu. V spolupráci s čajovňou zaplníme priestor dymom z vodnými fajkami, vôňou korenistých čajov a možno sa k nám pridajú aj brušné tanečnice.

Lineup:
Tropikal Camel .DE
DJ Ramzy al Spinoza .IL
Mooshak
DJ Džbán

------

Vstup: 5€ early bird / 6€