party

Ear-Gasmic "10 Years Anniversary"

V roku 2019 spolu oslávime už neuveriteľné 10. výročie Ear Gasmic.
25.05.2019, So

Presne 25. mája trance-ová párty Ear-Gasmic oslávi svoje neuveriteľné 10. výročie. Bude to zároveň jeden z tých momentov v roku, kedy sa spoločne stretne mnoho našich i vašich kamarátov a naša trance family sa tak na jednu noc opäť zjednotí a preukáže svoje nadšenie pre trance music.

Ako ste mnohí z vás už dlhšiu dobu žiadali, prinášame vám slovenskú premiéru DJa RAM.

Line up: 
Ear Gasmic
Ram
Sean Tyas
Simon Patterson

ďalšie mená budeme dopĺňať.

 

----

vstup: 23€ / VIP 33€

----------------------------

RAM
Svoju sólovú kariéru odštartoval v roku 2009, v ktorom zároveň silne zabodoval trackom "RAMsterdam". Podporovaný bol všetkými hlavnými trance DJs a taktiež sa stal skladbou roku na ASOT, rovnako samotný Armin van Buuren ju vyhlásil za "najlepšiu skladbu roka".

Najväčší track od RAMa po skladbe "RAMsterdam" prišiel až v októbri 2013. Dôvodom pre napísanie tejto skladby bol veľmi smutný. Strata jeho milovanej manželky Amélie bola príčinou tejto skladby, nazval ju preto "RAMelia" a jej vokál naspievala holandská speváčka Susana. Skladba vyhrala množstvo ocenení po celom svete a bola odohraná 8x po sebe na A State of Trance, v rámci hlasovania o „Future Favorite“ získala neuveriteľných 61, 9% hlasov (doposiaľ celkovo najviac hlasov v rámci ASOTu, kde Armin o tracku "RAMelia" hovorí ako o „all-time favorite“ skladbe. Tento track zároveň získal druhé miesto v rámci Tune of the Year na ASOT 2013).

S pokračujúcou podporou všetkých veľkých DJov, ako je Armin van Buuren, Ferry Corsten, Markus Schulz, Paul van Dyk, Aly & Fila a mnohých ďalších a vydávajúc na všetkých veľkých labeloch ako WAO138 - FSOE - Black Hole a samozrejme jeho vlastnom Grotesque. RAM je na vzostupe s jedinečným RAM zvukom.

S ďalšími 5 skladbami v posledných rokoch na Beatporte a 6 trackmi, ktoré sa umiestnili na prvých priečkach v roku 2017. V roku 2018 povydával ďalšie mnohé veci, kedy sám Armin povedal, že RAM je jeden z najviac pracujúcich ľudí na scéne!

RAMova značka Grotesque rastie veľmi rýchlo aj v rámci jeho eventov v Holandsku, kde v decembri 2018 oslávil 9. výročie Grotesque Indoor Festival #350 pri príležitosti jeho 350. rádio show. Zároveň taktiež vydal novú 3 CD kompiláciu Grotesque. Okrem svojich open to close nocí nazvaných „Strictly RAM“ teraz RAM taktiež posúva značku eventov Grotesque aj do sveta s medzinárodným klubovým turné.

Ďalším z vystupujúcich počas tejto špeciálnej noci bude Američan Sean Tyas. Pokiaľ niekto z trance-ových DJov a producentov posledné roky nepodľahol vplyvu EDM a zostal verný svojmu pôvodnému štýlu, tak to bol určite Sean Tyas. Tento Američan, pôvodom z New Yorku sa začal zaujímať o elektronickú hudbu už na počiatku 90. rokov. Od roku 2000 vydáva vlastnú produkciu a dnes je tento vysoko rešpektovaný medzinárodný DJ mnohými odborníkmi označovaný za možnú budúcu jednotku žánru trance. Už teraz je považovaný za nekorunovaného kráľa obľúbeného tempa 138 BPM a je veľmi žiadaným hudobníkom. Na konte má desiatky remixov. Pre remixovanie svojich diel si ho vyberajú i umelci mimo elektronickú tanečnú hudbu ako napr. Pink či Bloodhound Gang, ale taktiež hviezdy ako sú Moby, Armin van Buuren, Above & Beyond, Tiësto a pod. V roku 2016 vydal svoje debutové dvoj-album nazvané „Degeneration“ , v rámci ktorého nechýbajú aj remixy od DJskych kolegov ako sú Giuseppe Ottaviani, Darren Porter, Alex Di Stefano či John Askew.

Sean sa taktiež stal jedným z pilierov VII, najhorúcejšej značky, ktorá spája dohromady zvuky tech-trance, psy trance a melodický trance v rámci jedného labelu, ktorý zahŕňa aj ďalšie obrovské talenty ako sú Avalon, John Askew, Simon Patterson, Will Atkinson, Alex Di Stefano a Orkidea. Sean uplynulý rok odštartoval taktiež svoje vlastné vydavateľstvo Degenerate Records, ktoré narástlo alarmujúcim tempom a je prepojené s jeho týždenným podcastom Degenerate Radio.

Jeho energické a dynamické sety ste mohli zažiť na mnohých majoritných svetových festivaloch zahŕňajúc Tomorrowland, A State of Trance, Ultra Music Festival, Electric Daisy Carnival, Electric Zoo, Godskitchen, Gatecrasher, Ministry of Sound, Zouk Singapore, Beyond Wonderland, Pacha NYC, Avalon Hollywood, Exchange LA, Privilege Ibiza a na mnohých ďalších.

Ear-Gasmic v minulosti v rámci svojich eventov Sean Tyasa hostil už dva krát, teraz sa na Slovensko po neuveriteľných 7 rokoch vráti na naše špeciálne 10. výročie

Headlinerom 10. výročia párty EAR-GASMIC bude  DJ a producent zo Severného Írska – Simon Patterson. Majster melancholických melódií a ostrých beatov. Preslávil sa 21 po sebe idúcimi 1. miestami na Beatporte, rovnako tak ako na všetkých ostatných renomovaných portáloch, s trackmi ako sú Dissolve, Now I Can Breathe Again, Apex, The One, Shadows (s Astrixom), Brush Strokes, Northern Lights, Here and Now, Latika, Thump, Smack, F-16, Bulldozer, Miss You, Taxi a Mood Swing.

Simon Patterson pravidelne vystupuje na najzvučnejších svetových festivaloch a kluboch po celom svete. Jeho turné sú neúnavné a kalendár vystúpení má neustále plný. My sme preto nesmierne radi, že sa nám Simona po dlhých rokoch podarilo zabookovať práve na naše výnimočne 10. výročie EAR-GASMICu.  Simon Patterson je kľúčovým hráčom na všetkých hlavných udalostiach agentúry Insomniac vrátane Dreamstate, EDC, Beyond Wonderland a pravidelne sa objavuje na akciách ako sú A State Of Trance, Creamfields, Tomorrowland, Transmission, BAT, Evolution, Mayday, Luminosity a na nespočetnom množstve ďalších významných elektronických podujatí.

Nakoľko Simon teraz sídli na Miami, jeho veľká časť turné sa koná práve v USA, kde uspokojuje dopyt prostredníctvom svojho soundu. EDM bublina praskla a armády detí, ktoré vyrastali na jemnej a monotónnej muzike  teraz potrebujú niečo s väčšou hĺbkou a dušou.

Spoločne s DJmi ako sú Sean Tyas, Avalon, John Askew, Will Atkinson, Alex Di Stefano a Orkidea je Simon Patterson jeden z elity labelu VII – novej značky, ktorá presadzuje nové hranice tech-trance & psy-trance.

Taktiež Simonova značka Open Up patrí medzi pevne dominantnú na trhu v oblasti kvalitného underground trance, tech & psy. Jeho týždenné Open Up rádio show sú pravidelnou prezentáciou jeho najhorúcejších noviniek z jeho štúdia a taktiež čerstvého tech & psy soundu.