party

Dubová psychóza / Special soundsystem edition / Du3normal (HU)

Jubilejná 30. dubovka sa ponesie na mocnom DUB SETTLERS HIFI soundsysteme. Okrem DSHF crew sa predstavia aj traja selektori z poľského Krakowa - C2F a domáci GET GARDEN a M-SELEKTA. Hrať sa bude tradične hlavne dub, reggae, rootstep, digital, UK dub a dubstep.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Pred tým ako sa všetci rozpŕchneme po letných festivaloch sa ešte raz poriadne vymasírujeme na špeciálnej soundsystemovici v Re:freshi.
31. dubovka sa opäť ponesie na mocnom Dub Settlers Hifi soundsysteme a okrem DSHF crew sa predstaví skvelý maďarský producent DU3NORMAL. Hrať sa bude tradične hlavne dub, reggae, rootstep, digital, UK dub a dubstep.

DU3NORMAL
je dubový producent z Budapešti. Pred tým ako sa rozhodol vytvoriť sólový digitálny projekt, ktorý plánoval dlhý čas, hrával ako gitarista v niekoľkých reggae kapelách. V roku 2010 teda odštartoval svoju vlastnú tvorbu, ktorá je ovplyvnená všetkými velikánmi dub music, či už ide o veteránov alebo novú krv. Za tých niekoľko rokov má na konte nespočetné množstvo releasov, spoluprác a hraní, ktoré skúseným dubheadz určite netreba predstavovať. Pre tých, ktorí by náhodou toto meno nepoznali je najvyšší čas sa dovzdelať.

Dub Settlers Hifi
je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.

------

Vstup: 5€