party

Drumatique Session: Ant TC1 /UK x QZB /CH x Subtension

Aj vám už počas leta začala chýbať tá pravá klubová atmosféra? Nezúfajte, sme späť a verte, že túto jeseň si nás užijete až-až! Novú klubovú sezónu štartujeme s Drumatique session naozaj vo veľkom. True drum&bass sound, strictly for the headz!
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Je nám veľkou cťou, že na tejto párty privítame samotného majiteľa labelu Dispatch Recordings a zároveň manažéra legendárnej značky Metalheadz v jednej osobe. Nie je ním nikto iný, ako Ant TC1 (UK)! Okrem neho sa môžete tešiť aj na mladú krv zo Švajčiarska, ktorá svojím súčasným deep soundom valcuje kluby po celej Európe. Vydavateľstvá ako Critical Music alebo Flexout Audio ich doslova žerú a my tiež. Pripravte sa na poriadnu jazdu v podaní QZB (CH)! Headlineri ako vínko, však? Hey, to ale nie je všetko!

Hopsať si tiež budete môcť počas setu jedného z našich najlepších domácich producentov Subtension, taktiež Drumatique toreádorov Gabannu a Svetluxa a zahrá aj šikovný DJ Rast S. Smerovanie atmosféry a prácu s crowdom bude mať pod palcom na mikrofóne Mr. Jimmy Danger (UK)!

Drumatique Session:

Ant TC1 (Dispatch, Metalheadz | UK)
QZB (Critical, Flexout Audio | CH)
Subtension (Critical, Invisible | SK)

Gabanna
Svetlux
Rast S

Hosted by: MC Jimmy Danger (Audio Danger | UK)

FB event
18+

-------

Vstup: 10€; na mieste 12€