party

designSUPERMARKET Night

Visegrad Markets sa v septembri vracia do Starej tržnice a okrem českého designového trhu designSUPERMARKET prinesie aj žúr v znamení českej a slovenskej hudby!

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

V KC Dunaj~ vás v sobotný večer zabavia Ventolin, Tomino & Myslivec a PPE DJs! Súčasťou večera bude aj odovzdávanie cien Design Week Awards.

Ventolin – David Doubek je zakladajúcim členom dua Kazety a divadelného súboru Nejhodnější Medvídci. Vo svojom sólo-projekte Ventolin predvádza energickú techno-šou, live-act za použitia čisto analógových nástrojov. Ventolin si od svojho vzniku v roku 2007 zahral na jednom pódou s menami ako Modeselctor či Preset, jeho vystúpenia boli súčasťou festivalov Wilsonic a Sperm.

Tomino & Myslivec a.k.a. Midi Lidi Djs, sú členmi českej electro undergroundovej kapely Midi Lidi a zakladateľmi kultovej klubovej noci Itch My Hahaha, ktorá sa koná v brnenských kluboch už úctyhodných desať rokov! Chystá sa pre vás tanečný set od pravých fajnšmekrov!

PPE DJ Set – Vili:am a Stroon z kapely Puding Pani Elvisovej nepotrebujú dlhé predstavenie. Krv v žilách vám rozprúdia zábavným mixom elektronickej hudby z rôznych období.

  • Design Week Awards

Slávnostné odovzdávanie cien Bratislava Design Week. Medzinárodná porota ocení najlepšiu kolekciu, nejlepší produkt, najlepšiu inštaláciu a objav Bratislava Design Week.

  • Lineup:
  • 20:00 – 21:00 Design Week Awards
  • 21:00 – 00:00 PPE DJ Set (Vili:am & Stroon – Puding Pani Elvisovej / SK)
  • 00:00 – 01:15 Ventolin (CZ)

01:15 – 03:15 Tomino & Myslivec (MidiLidi / CZ)

  • Vstupné

5 €

Viac ino o podujatí Visegrad Markets: designSUPERMARKET

Odporúčame

party

Plnka / Föllakzoid (Sacred Bones Records) + guest

Ut 8.10.2019 / Fuga
odporúčame!
divadlo

Perníková dáma

Perníková dáma je komédia inšpirovaná skutočným príbehom Judy Garland a jej dcéry Lisy Minnelli a niekoľkých ľudských stratených...Viac
Št 26.9.2019 / DPOH Mestské divadlo
odporúčame!
Prechádzka / exkurzia

Červenokamenská potulka

Máte radi poznávanie, históriu a turistiku zároveň? Zaujímavá poznávacia turistika s výkladom v okolí panstva Červený kameň a...Viac
Ne 21.7.2019 / Hrad Červený kameň SNM
odporúčame!
výstava

Poklady Židovského múzea v Prešove

Poklady historicky prvého slovenského židovského múzea vystavia v bratislavskej.Viac
14.6.2019 - 6.10.2019 / Židovské komunitné múzeum
odporúčame!