Staromestské centrum, Školská 14

kultúrny dom

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania na Školskej 14 je zriadené mestskou časťou Staré mesto. Pôsobí tu divadlo Ticho a spol. s platformou nezávislých divadiel, divadlo Ívery a fotoklub B&W Konajú sa pravidelné jazykové a pohybové kurzy a krúžky pre deti.

17.09.2019, Ut
17:00 Kurz etikoterapie kurz / workshop


TICHO a spol. – kompletný program
Divadlo Ívery – kompletný program

V Divadelnom klube 10x10 pôsobia:

TICHO a spol., komorné kultúrne centrum
TICHO a spol. zastrešuje profesionálne komorné divadlo - Divadlo Ticho a spol., umelecké zoskupenia bez stálej scény - Platforma nezávislých divadiel a Tanečné laboratórium súčasného pohybového divadla. TICHO a spol. je zároveň aj priestorom komorných koncertov, diskusií, filmových a literárnych večerov a výstav. 

TICHO a spol. – kompletný program

Študentské divadlo Ívery, ktoré funguje od roku 1976. Jeho členmi sú študenti a absolventi rôznych bratislavských vysokých škôl. Hrajú každý štvrtok v mesiaci. Niektorí majú už i rodiny a deti. Všetkých však spája jedno: chuť zahrať si a láska k divadlu. Pozrite si program divadla Ívery

Vzdelávanie v SCKaV na Školskej 14 má v ponuke pohybové a jazykové kurzy a záujmové krúžky pre deti:

Pohybové kurzy: joga pre začiatočníkov, joga pre pokročilých, joga v dennom živote, zdravotné cvičenie s prvkami jogy, hathajoga, Pilakalajoga®, zásady zdravého pohybu & Powerjoga basic, kondičné cvičenie pre dámy, bodybalance, joga v dennom živote pre seniorov, Tajči čikung Shibashi; 
info: 
beata.greksakova@staremesto.sk

Jazykové kurzy: angličtina, nemčina, taliančina, novogréčtina, španielčina, francúzština, ruština;
bližšie info: 
alzbeta.marendiakova@staremesto.sk

Záujmové krúžky: dramatický krúžok pre staršie i mladšie deti, detské baletné štúdio; viac info:  alzbeta.marendiakova@staremesto.sk.

KlubyFotoklub B & W

Staromestské centrum KaV
Školská 14
81107 Bratislava


+421 911 665 273
lucia.doubravova@staremesto.sk

www.staremesto.sk
Otváracie hodiny: