Red Cat Cabaret Club

divadlo
klub

Na mape nočnej Bratislavy pribudol štýlový klenot v podobe komorného kabaretného baru. Je určený ľuďom, ktorí hľadajú nevšednú a sofistikovanú zábavu. Program klubu je plný prekvapení, kvalitnej hudby, atraktívnych hostí, kurióznych a zmyselných show.

odporúčame!

Aktuálny odkaz od klubu: 

"Ladies  & Gentlemen,

Red Cat Cabaret Club vás momentálne nemôže zabávať, ale za tie takmer štyri sezóny sme si na vás zvykli a chýbate nám, milí priatelia. Tak sme sa rozhodli opäť sa k vám priblížiť.
 
Od 25. mája vás radi uvítame v priestoroch nášho dvora na teraske pri drinku. Zastavte sa kedykoľvek od pondelka do soboty v časoch od 16.00 do 20.00. Bude vás tam čakať náš barman Michael, hlavná spojka Nordic Sun, aj zabávači NeferNefer a Rebel Bud.
 
Príďte si s nami pripiť, zasmiať sa, zanadávať aj zafilozofovať. Nevylučuje sa ani nejaké to živé vystúpenie... Sami sa necháme prekvapiť, ako spolu rozvlníme vzduch
."

 

Red Cat spája žánre i ľudí, provokuje, rozosmieva, dojíma a inšpiruje. Prináša Cabaret nights: kabaretné večery s autorskými show, Music nights: hudobné večery so zaujímavými hosťami, Comedy nights: kde sa dozviete aj to, čo nechcete vedieť, a ďalšie programové špeciality. Klub oživuje zabudnutého ducha kozmopolitnej Bratislavy.

Red Cat Cabaret Club
Obchodná 17
81106 Bratislava


+421 905 531 408
club@redcatcabaret.com

http://redcatcabaret.com
Otváracie hodiny:
Št: 20 - 02
Pi: 20 - 02
So: 20 - 02