KKC Zora

kultúrny dom

Kultúrne a komunitné centrum ZORA je unikátny verejný priestor, ktorý vznikol z bývalého kina Zora, ktoré bolo roky opustené a chátralo. Centrum vzniklo ako dobrovolnícka iniciatíva občanov a ako jeden z najvýznamnejších projektov participatívneho rozpočtu mesta Bratislava.

Od 28.7.2017 - 25.8.2017 KKC Zora organizuje premietania v Letnom kine. Prosíme, doneste si svoje deky, stoličky, ... V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie uskutoční v sále.
Vstupné je dobrovoľné (odporúča sa min. 1,50€). 
Premietanie sa vždy začína o 21.00 hod.

Kultúrne a komunitné centrum ZORA nájdete na Okružnej ulici v bratislavskej mestskej časti Ružinov, miestna časť Trnávka, v pokojnej štvrti medzi rodinnými domami. Prioritou je zaplnenie tohto priestoru pestrým výberom aktivít kultúrneho, vzdelávacieho a športového charakteru.

Na ploche cca 400 m2 sa nachádza veľká sála o kapacite cca 160 miest (z toho 110 je na sedenie), 2 učebne – jazyková a hudobná (momentálne v rekonštrukcii), oddychový priestor (budúca čajovňa) a veľký dvor s parkom (v budúcnosti detské ihrisko a „preliezky“ na kalisteniku). 

Ak by ste mali záujem o zorganizovanie akcie alebo akejkoľvek aktivity, pokojne kontaktujte centrum.

KKC Zora
Okružná 1
82104 Bratislava


+421 905 737 180
gaspar_andrew@hotmail.com

http://kkczora4.webnode.sk/
Otváracie hodiny: