Divadlo Arteatro - zrušené

divadlo

Divadlo dáva priestor mladým, začínajúcim hercom, režisérom, dramaturgom, výtvarníkom, hudobníkom ako aj stáliciam slovenskej umeleckej scény.

Okrem divadla organizuje Kabaretnú scénu, hudobné večery, šansóny, recitály, jazz, blues, swing, hudobných hostí, literárne večery, čítačky, vernisáže atď.

Divadlo ponúka priestor pre umenie v akejkoľvek jeho podobe, v divadelnej, výtvarnej a hudobnej. V rámci svojej dramaturgie podporujeme aj alternatívne formy umenia.

Divadlo má charakter originálnej divadelnej scény. Poskytuje priestor všetkým umeleckým druhom – divadlo, hudba, čítačky, divadlo pre deti, nonverbálne divadlo, koncerty, prednášky, workshopy, školenia, výstavy či besedy.

Dramaturgiu divadla tvoria mladí ľudia, absolventi a poslucháči VŠMU, ktorí ponúkajú mladej generácii zaujímavý a pôsobivý umelecký rozmer.

Divadlo Arteatro
Biela 6
81101 Bratislava


+421 904 288 422
divadlo.arteatro@gmail.com

www.divadlo-arteatro.sk/
Otváracie hodiny:
Vstupné:

Vstupenky je možné zakúpiť na Bielej ulici 6 popri vstupe do objektu divadla. alebo zaslaním správy na FB stránky Divadla ARTEATRO. Ak si rezervujete lístky tu na udalosti FB,prosím potvrdiť účasť aj na jednom z uvedených kontaktov formou sms, alebo telefonicky.rezervácie tu: 0911 229 108, 0904 288 422

Rezervácie je potrebné vyzdvihnúť minimálne 30min. pred akciou.