letný festival

Balaton Sound 2018

Line up Balaton Soundu je vždy zameraný na rozličnosť a prináša nielen nové talenty, ale aj vyprofilované hviezdy hudobného neba. Toto sa nezmení ani počas tohto roka.

Táto akcia sa konala v minulosti

-Maďarský plážový festival Balaton Sound, odhalil ďalšie talenty svojho medzinárodného line upu, ktorý obsahuje tie najväčšie mená elektronickej, popovej, hip-hopovej a grimeovej hudby.  Festival sa koná na jedinečnom mieste Jazera Balaton medzi 4. a 8. júlom a patrí k jedným z najväších open air festivalov v Európe, ktorý má v ponuke rôznorodé hudobné žánre, ktoré sa predstavia na 9 pódiách. Okrem toho však ponúkne jedinečné divadelné a karnevalové výkony, luxusný kemping a pestrú ponuku nápojov a jedál. Toto všetko bude v ponuke spolu s headlinermi ako The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Big Sean, Rita Ora, a Eric Prydz.

Vystúpia: 
Streda
The Chainsmokers
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
Martin Garrix
Dj Snake
Axwell & Angrosso
Alesso
Rita Ora
Eric Pridz
Sven Vath
Big Sean
a ďalší

Štvrtok
The Chainsmokers
Eric Prydz
Ty Dolla Sign
Jonas Blues
Black Coffee
Camelphat
Cristoph
Henri PFR
Phil Weeks
Jennifer Cardini

Piatok
Martin Garrix
Rita Ora
Sven Vath
Stmpd Records Night
Ella Eyre
Big Shaq
Gusgus
Butch
Blinders
Brooks
Cmcs
Dyro
Matisse & Sadko
a ďalší

Sobota
David Guetta
Timmy Trumpet
W & W
Craig David Presents TS5
Vini Vici
Sander Van Doorn Presents Purple Haze
Adriatique
Scuba
Dreezy
Adreew Rayel
Claptone
Riva Starr

Nedeľa
Dj Snake
Axwell & Infrosso
Big Sean
Martin Solveig
Nervo
Princess Nokia
Disciples
Night Lovell
Julien Jeweil
Uner
Wellhello
Akkezdet Phiai

------------------

Vstupenky zakúpite na Balatonsound.com
Možnosti: 
5-dňová permanentka 210€
4- dňová vstupenka 185€
3-dňová vstupenka 166€
1 deň - 62€
5-dňová VIP 305€
4-dňová VIP 280€
3-dňová VIP 263€
VIP 1 deň 135€

- možnosť aj vstupeniek na splátky

--------------------

Počas 11teho pokračovania festivalu absolvuje svoju premiéru úplne nový stage „Clubs on the Beach“, ktorý bude konceptom 5 prominentných klubových značiek, pochádzajúcich z najväčších párty miest. Stage umiestnený priamo pri vode odpáli každý deň non-stop techno a house music šialenstvo vďaka rezidentným djom týchto klubov. Stredu odštartuje Bruselská inštitúcia FUSE, ktorá so sebou prinesie skvelý underground talent Charlotte De Witte, zaostávať nebude ani Parížsky REX Club, ktorý privíta Phila Weekasa a Jennifer Cardini, ktorí to naštartujú vo štvrtok. Berlín bude reprezentovaný klubom Watergate, ktorý povolal svojho rezidenta Dja Butcha, ktorý povedie svoju zostavu naprieč piatkom, zatiaľ čo Londýnske vydavateľstvo Simon Dunmora, Defected angažovalo mysteriózneho productenta Claptone, aby rozpumpoval sobotňajšiu noc. Nedelňajšie finále nebude patriť nikomu inému ako klubovej inštitúcii Pacha, ktoré bude viesť Uner.

Po minuloročnej premiére už nie je na festivale neznáma ani španielska párty značka elrow, ktorá brádzi svet so svojim šialenými témami od roku 2010. Títo opäť do maďarska množstvo zábavy, na vytvorenie ktorej si pozvali pánov ako Richy Ahmed, Patrick Topping, Steve Lawler, plus Heidi, Toni Varga a mnohí ďalší – ktorí budú časťou toho najväšieho Balaton Sound doteraz!

 

Odporúčame

party

Gopnik Party

So 28.3.2020 / Majestic music club
odporúčame!
iná akcia

Vianočný Dobrý trh

Ne 15.12.2019 / Stará tržnica
odporúčame!
divadlo

Noc na Broadway

The Only Helga a jej hostia vás prevedú nocou na Broadway! Louis Band a náš showensemble budú hrať svetoznáme muzikálové melódie...Viac
Pi 31.1.2020 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
party

Hochspannung! / Nathan Micay (Whities, LuckyMe / Berlin)

Pi 13.12.2019 / Fuga
odporúčame!