kurz / workshop

HAS kurz Balet pre začiatočníkov

HAS ponúka pravidelné hodiny Baletu pre začiatočníkov s Mgr. art. Kristínou Strečkovou.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Balet – začiatočníci
Počas kurzu pre začiatočníkov sa budeme venovať jednoduchým prvkom, cvičeniam a variáciám, ktoré vám pomôžu zvládnuť základy klasického tanca.
Táto technika vedie k zlepšeniu kontroly, koordinácie a rovnováhy tela, jeho orientácie v priestore, ako aj k zvýšeniu sily a flexibility.

Kurz začína 5.3. a končí 28.5.2019 (spolu 12 lekcií), bude prebiehať každý utorok 18.45- 19.45 hod. v DPOH, Gorkého 17, Bratislava. Lekcie sa nebudú konať v čase štátnych sviatkov a školských prázdnin; t.j. 23.4.

Cena:
pri prihlásení a platbe:
od 17.1. do 6.2.2019: 73 Eur
od 7.2. do 27.2.2019: 83 Eur

Pri prihlásení na 2 kurzy zľava 5%, 3 a viac kurzov 10%.
Registrácia

Je potrebné nahlásiť sa vopred do 27.2.2019. Kapacita je obmedzená. FB prihlasovanie nie je platné.
____________________________
Mgr. Art Kristína Strečková - Svoje profesionálne tanečné vzdelanie získala na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave a vo svojom vzdelávaní ďalej pokračovala na The Northern School of Contemporary Dance v Leeds (UK). Má dlhoročné skúsenosti s učením deti, študentov aj dospelých. Pôsobila na základných umeleckých školách v Bratislave, Trnave a Nitre. Taktiež na Konzervatóriu Dušana Nebylu v Trnave. Založila amatérsku tanečnú skupinu Divertída a v roku 2010 práve občianske združenie HAS. Mala česť byt pri zrode integrovanej tanečnej skupiny Len Tak Tak, ktorá jej priniesla nový pohľad na prácu s ľudským telom. V roku 2013 získala certifikát Inštruktor power jogy, a ako inštruktorka pôsobí na viacerých miestach. Vo svojej pedagogickej praxi rada využíva poznatky z anatómie ľudského tela pre zefektívnenie kvality pohybu, improvizácie ako prostriedok sebapoznania, seba-vyjadrenia a hlavne rada experimentuje a čerpá inspiráciu z každej individuality.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Human Art Space. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.