koncert

Visegrad Film Forum 2015: Prezident Lourajder, Ventolin

Oba projekty – Prezident Lourajder aj Ventolin (CZ) sú znamenité svojou jedinčnosťou a na prvý pohľad hraničia s dávkou šialenstva, no hudobne sú rozmanité.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Najprv nám prezident predstaví svoje beaty a flow, neskôr sa párty ponesie v znamení dávky live elektronických kompozícií z dielne Ventolina. Po koncertoch sa nepôjde domov – o kvalitnú afterparty sa postará DJ večera.

Bratislavský emsí Prezident Lourajder (SK) so záhadnou identitou a multitalentovaný bítmejker Emil (Emonoizboyz, Daily Habits) majú za sebou nielen spoločné EP, ale aktuálne aj plnohodnotný album “Úrad”, ktorá čerstvo vyšiel pod vydavateľstvom Ajlavmjúzik. Prezident ponúka jedinčnú šou – spojenie rapu, hip-hopu a elektronických beatov.

Ventolin (CZ) je Live PA projekt Davida Doubka. Live PA je zvláštny názov pre elektronickú hudobnú live performance – “live personal appearance”. Ventolin pracuje s reálnymi hardwarovými nástrojmi a sekvenciami a je známy svojou komunikáciou s publikom.

Ventolin začal ako side projekt v roku 2007 a počas nasledujúcich rokov s ním obiehal Čechy a Slovensko, vystupoval spoločne s Modeselektor, The Presents, absolvoval turné s Midilidi k albumu Hastrmans. V roku 2012 vydal LP Totem a vyzaril na svoje turné – Totem tour. Okrem toho sa venoval ďalšiemu projektu – kapele Kazety.

Vstupné:

  • s akreditáciou VFF – vstup voľný

bez akreditácie, na mieste – 5 €

Podujatie je súčasťou programu Visegrad Film Forum 2015

Odporúčame

koncert

Boban Markovic Orkestar

Boban Markovič a jeho orchester sídliaci v dedine Vladican Han na juhu Srbska odrážajú spletitý príbeh rómskeho etnika na Balkáne...Viac
Ut 17.9.2019 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
trh / gastro

SAShE v Tržnici

Už po ôsmykrát ste pozvanú na SAShE v Tržnici, ktoré je živou verziou SAShE stránky, kde si môžete prísť pozrieť, vyskúšať,...Viac
11.9.2019 - 13.9.2019 / Stará tržnica
odporúčame!
divadlo

O čarovnej flaute a iných kúzlach

Wolfgang Amadeus Mozart: O čarovnej flaute a iných kúzlach. Detské operné predstavenie uvádza Martin VanekViac
Pi 4.10.2019 / Slovenské národné divadlo - Opera
KIDSTOWN odporúčame!
divadlo

Staré dámy

Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, druhá celý život...Viac
10.9.2019 - 29.9.2019 / Štúdio L+S
odporúčame!