koncert

Visegrad Film Forum 2015: Prezident Lourajder, Ventolin

Oba projekty – Prezident Lourajder aj Ventolin (CZ) sú znamenité svojou jedinčnosťou a na prvý pohľad hraničia s dávkou šialenstva, no hudobne sú rozmanité.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Najprv nám prezident predstaví svoje beaty a flow, neskôr sa párty ponesie v znamení dávky live elektronických kompozícií z dielne Ventolina. Po koncertoch sa nepôjde domov – o kvalitnú afterparty sa postará DJ večera.

Bratislavský emsí Prezident Lourajder (SK) so záhadnou identitou a multitalentovaný bítmejker Emil (Emonoizboyz, Daily Habits) majú za sebou nielen spoločné EP, ale aktuálne aj plnohodnotný album “Úrad”, ktorá čerstvo vyšiel pod vydavateľstvom Ajlavmjúzik. Prezident ponúka jedinčnú šou – spojenie rapu, hip-hopu a elektronických beatov.

Ventolin (CZ) je Live PA projekt Davida Doubka. Live PA je zvláštny názov pre elektronickú hudobnú live performance – “live personal appearance”. Ventolin pracuje s reálnymi hardwarovými nástrojmi a sekvenciami a je známy svojou komunikáciou s publikom.

Ventolin začal ako side projekt v roku 2007 a počas nasledujúcich rokov s ním obiehal Čechy a Slovensko, vystupoval spoločne s Modeselektor, The Presents, absolvoval turné s Midilidi k albumu Hastrmans. V roku 2012 vydal LP Totem a vyzaril na svoje turné – Totem tour. Okrem toho sa venoval ďalšiemu projektu – kapele Kazety.

Vstupné:

  • s akreditáciou VFF – vstup voľný

bez akreditácie, na mieste – 5 €

Podujatie je súčasťou programu Visegrad Film Forum 2015

Odporúčame

film

Králiček Jojo

Jojo si to užíva. Ako správny chlapec má kopec kamarátov, nie len na dvore, ale priamo v Hitlerjugende. Najlepší kamoš sa volá...Viac
Po 6.7.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
festival

BRaK - Bratislavský knižný festival 2020

11.9.2020 - 13.9.2020 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Sitra Achra

Sitra Achra na nádvorí Historickej radnice v Modre. Skupina hrá svojské bluesové, moderné, niekedy až bizarné verzie starých...Viac
Pi 10.7.2020 / Historická radnica Modra
odporúčame!
film

V sieti

3 herečky, 3 izby, 10 dní a 2458 sexuálnych predátorov. Experiment, ktorý naliehavým spôsobom otvára tabuizovanú tému zneužívania...Viac
Kino Mladosť / Kino Lumière / Cinemax Bory Mall / Cinema City Aupark / Cinema City Eurovea
odporúčame!