koncert

Tsebmla (FI), Core Of The Coalman (US, CZ)

V A4ke vystúpi švédsko-fínska umelkyňa Marja Johansson, ktorá vás farebnými a imaginatívnymi severskými zvukmi zoberie na cestu po iných svetoch. Za druhým projektom sa skrýva Američan Jorge Boehringer.

Táto akcia sa konala v minulosti

Tsembla (FI / New Images, Vauva, Ikuisuus)

Tsembla v A4! Švédsko-fínska umelkyňa Marja Johansson (sa) hrá s elektronikou, objektami a samplami, z ktorých vytvára pôvabné melódie, pokrútené rytmy a meniace sa psychedelické textúry s množstvom jemných trblietavých detailov. Tsembla vás so svojimi farebnými a imaginatívnymi severskými zvukmi zoberie na cestu po iných svetoch. Príďte zažiť „new weird Finland“.

Core of the Coalman (US,CZ / Feathered Coyote Records, Zum, Resipiscent, KLaNGundKRaCH…)

Viola, hlas a elektronika: za názvom druhého projektu večera Core of the Coalman sa zase skrýva americký hudobník a skladateľ Jorge Boehringer, ktorý sa narodil v New Yorku. Momentálne žije v Prahe, kde je prepojený s labelom KLaNGundKRaCH. Jorge vyštudoval hudbu na Mills College u Freda Fritha, Pauline Oliveros a Alvina Currana a vo výpočte jeho spolupracovníkov nechýbajú Deerhoof, Ikue Mori, Liz Albee, Grouper, Skullflower, 16 Bitch Pile-up, Yellow Swans alrbo Lucky Dragons. Boehringerova hudba, to je extatický ponor do silnej hudby, ktorá mení plynutie času.

DJ: Hamborgarafabrikkan

Vstupné

6€ / 5€

Odporúčame

film

Úplní cudzinci

Každý z nás má tri životy: verejný, súkromný a tajný. Voľakedy boli naše tajné životy ukryté v archívoch našej mysle, dnes v...Viac
St 31.1.2018 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Tricky

Anglický hudobník a producent Tricky, priekopník trip-hopu, a experimentálneho hip-hopu na turné s novým albumom Ununiform.Viac
St 24.1.2018 / Majestic music club
odporúčame!
literárna akcia

Celkom obyčajné večerné čítanie si 1.

Len obyčajné večerné čítanie si (po práci, po večeri, len tak).Viac
Ut 16.1.2018 / Knižnica - Karlova Ves
odporúčame!
divadlo

Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa)

So 27.1.2018 / GUnaGU
odporúčame!