koncert

Try This / A.paul, Matt Mus, Loktibrada, Pedestrians and more

Svojou návštevou nás poctia A Paul, ktorého tracky hrajú z vinylov po celom svete a Matt Mus, ktorý posledné roky zapĺňa kluby nie len v Nemecku. V tieni určite nezostanú ani naši Djs, kvalitnú predohru headlinerom zaručí Loktibrada. Prvé BPM spustí domáci Pace to P.M. a luxusný záver v podaní Gala vs. Daily.

Táto akcia sa konala v minulosti


Povedzme si úprimne, čo môže byť zaujímavejšie ako kombinácia dlhoročných skúseností a mladá kreatívna myseľ? Spojenie týchto dvoch vlastností vytvorilo niečo, čo tu ešte nebolo. Párty, ktorá nebude len taká bežná ako si ju môžete predstaviť. Vizuálna atmosféra o ktorú sa postará produkcia Watch Them, ktorá sa taktiež venuje live streamu a video produkcii, bude naozaj jedinečnou a zmení všedný, opozeraný klub na nepoznanie. Členovia EMT zavolali na túto akciu okrem dlhoročne známych domácich mien aj dve zahraničné.

Tým prvým spomínaným je portugalský DJ a producent A.Paul. Jeho 30 ročné pôsobenie na scéne mu zaručilo popredné miesta vo svetových rebríčkoch. Popýšiť sa môže taktiež vlastným vydavateľstvom „Naked Lunch Records“, ktoré produkuje tracky nie jednému zvučnému menu. Medzi kluby, ktoré pravidelne osviežuje svojím setom patrí napríklad Tresor alebo Fabrik.

Ako druhý nemôže chýbať mladý nemec Matt Mus, ktorý okrem toho, že je DJ a producent dizajnuje vlastnú značku MTMS. Svojou dravosťou sa za pár rokov vypracoval na uznávaného DJa. Dobrou školou mu boli jeho nemecký kolegovia a kluby kde sa naučil vlastnému štýlu, ktorý vnáša do svojich trackov. Počuť a vidieť ste ho mohli napríklad na festivale B4L alebo akcii bratislavského Techno Gang.

Zaujímavú akciu, ktorá nás čaká už 18. mája v Bratislavskom Majestic Music Clube rozdunia sety aj od bratislavských DJov ako je napríklad jedno z najväčších domácich mien a to starý známy Loktibrada, ktorý nás svojou produkciou reprezentuje po celom svete. Pravidelne sa objavuje na pódiách klubov Tresor či Berghain Berlin a iných. Tento večer taktiež na pódiu privítame Pedestrians či Pace to P.M. Trojicu našincov doplní duo Gala vs Daily, ktorí párty v plnom prúde potiahnu až do samotného konca. Nenechajme si túto novovzniknutú kombináciu nápadov ujsť a spoločne si ju užime na plno. Vidíme sa!

Line up: 
A. Paul / Naked lunch records //PT
Matt Mus /Abfahrt Würzburg // DE
Loktibrada / Olga + Jozef / PVC //SK
Gala vs. Daily / eat my techno/ Reload //SK
Pace to P.M. / Vision , DeadLine //SK
Pedestrians

--------

Vstup: 10€ (150ks), 13€ / 15€ na mieste do 22.00, potom 17€


Odporúčame

výstava

Divadelné storočie: stopy a postoje

28.2.2020 - 30.6.2021 / Historické múzeum SNM
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
prednáška / diskusia

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
trh / gastro

SAShE v Tržnici

16.9.2020 - 18.9.2020 / Stará tržnica
odporúčame!