koncert

Sounds of fjúžn

Na záver prvého dňa Festival [fjúžn] 2020 vás ešte čakajú dva koncerty nefalšovaných multikulti hudobníkov. Predstavia sa Anabela Mollová & Band a Helado Infinito with special guest: Sasha Mamaev (Gonsofus).

Táto akcia sa konala v minulosti

Anabela Mollová je mladá slovenská speváčka, ktorej korene siahajú do Etiópie. Ako sama tvrdí, spevu sa venuje od útleho detstva, no profesionálne začala od roku 2014, kedy bola súčasťou TV speváckej show Hlas ČeskoSlovenska. Momentálne je členkou známeho acapella zoskupenia Fragile, spieva v kapele, ktorá doprevádza TV reláciu Milujem Slovensko a zároveň má vlastnú kapelu zloženú z vynikajúcich slovenských hudobníkov. Tvorí aj duo s talentovaným gitaristom a spevákom, Markusom Danielom.

Na Sounds of [fjúžn] budú hrať v zoskupení:
Anabela Mollová- spev
Markus Daniela- gitara
Eugen Vizváry- klávesy
Richard Csino- bassgitara
Štefan Bugala- bicie .

Tešiť sa môžete na energický soul, funky aj popové skladby.

Helado Infinito je duo hudobníkov - Lorety z Čile a Victora z Argentíny. Ich hudba je mixom popu, folku, hip-hopu a elektroniky. Počas ciest po Mexiku a Európe skladali pesničky o živote, láske, cestovaní či vzťahoch. Z ich hudby cítiť letnú pohodu, nezávislosť a túlanie sa po svete, kde stretli mnoho hudobníkov a priateľov, s ktorými na viacerých pesničkách spolupracovali.

Na Festival [fjúžn] 2020 ich doplní spevák a multiinštrumentalista Sasha Mamaev, ktorý je známy najmä z “transkontinentálneho” dua Gonsofus. Sasha, pôvodom z Moskvy, žil v rôznych kútoch sveta, predtým ako prišiel na Slovensko strávil roky v Turecku, Keni, USA či Španielsku, čo ovplyvnilo aj jeho tvorbu.

Dĺžka podujatia: 2 hodiny

program festivalu fjúžn

----------

Pozor, kapacita podujatia je limitovaná

Odporúčame

koncert

Erik Truffaz Quartet

Ne 11.4.2021 / Ateliér Babylon
odporúčame!
film

Jeden svet 2020 - online

21. ročník Medzinárodného festivalu dokumentárnych filmov Jeden svet bude online od 5. do 11. novembra. Hlavnou témou festivalu...Viac
5.11.2020 - 11.11.2020 / online
odporúčame!
divadlo

Mutanti

St 28.10.2020 / GUnaGU
odporúčame!
letný festival

Festival Atmosféra 2021

6.8.2021 - 8.8.2021 / Hontianske Nemce - Vinice
odporúčame!