koncert

Sound Experiments Closing Event: Laura Agnusdei & Daniele Fabris (IT), Algorhythmics

Záverečná prezentácia medzinárodného projektu Sound Experiments, v rámci ktorého sme aj v A4 dva roky vyvíjali nové podoby neformálneho vzdelávania v experimentovaní so zvukom, obrazom a technológiami. Multimediálny večer sľubuje popri predstavení výsledkov projektu aj dva neobvyklé koncerty.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Z Talianska zavíta duo absolventov odboru sonológia: skladateľka a saxofonistka Laura Agnusdei a zvukový výskumník či tvorca softvérových nástrojov Daniele Fabris (Leden) tvoria spolu atmosférické zvukové vlnoplochy, v ktorých sa éterické saxofónové sóla prepletajú so svojimi digitálnymi odrazmi.

Algorhythmics: vystúpenie mladého laptopového kolektívu bude posledným audiovizuálnym výstupom kurzu tzv. live codingu pod vedením hudobníka a programátora Fera Királya, na ktorom sa účastníčky a účastníci učili tvoriť naživo elektronickú hudbu a obraz pomocou interaktívnych programovacích nástrojov.

Vstup voľný

Odporúčame

film

Pacifiction

Na ostrove vo Francúzskej Polynézii žije Vysoký komisár, muž s búrlivou povahou a skúsený diplomat, medzi najvyššími politikmi a...Viac
Po 17.4.2023 / Kino Mier Senec
odporúčame!
koncert

Nina Kohout + Nero Kane (IT)

So 15.4.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
trh / gastro

Jarné vegánske hody 2023

Ne 23.4.2023 / Stará tržnica
odporúčame!
koncert

T3xEThno: Decolonize Your Mind Society (HU) + Shakali (FIN)

Št 15.6.2023 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!