koncert

Sabaton

Obľúbená powermetalová skupina Sabaton sa vracia do nášho mesta! V stredu 24. augusta vystúpi v rámci turné k novému albumu “The War To End All Wars” v NTC.
24.08.2022, St

“Náš pripravovaný album sa zaoberá konfliktom, ktorý sa skončil pred viac než storočím, a preto sme hlboko zarmútení, keď vidíme, že ľudstvo opakuje chyby minulých generácií. Krviprelievania bolo v histórii viac než dosť. Viac netreba.” vyjadrujú sa Sabaton na svojej stránke netušiac, že ich nový, už desiaty album, bude viac aktuálny ako by si vôbec želali. Na albume, ktorý vyjde 4. marca 2022 nájdeme jedenásť piesní spojených s udalosťami so začiatkom 20. storočia, teda prvou svetovou vojnou. 

Pätica švédov Sabaton na čele s Joakimom Brodénom sa od roku 1999 stáva stále obľúbenejšou nielen v Európe, ale aj Amerike, Austrálii, či Japonsku.

Kapela je známa svojou pódiovou šou a tankovým bubnom. Motívom ich piesní je najmä vojenská história. V roku 2019 začala jedinečná spolupráca medzi samotnou skupinou Sabaton a multimediálymi historikmi Indym Neidellom a Timeghostom, čím sa spustil Sabaton History Channel. V ňom sa hlbšie venujú významu a príbehom, ktoré stoja za piesňami Sabaton. 

Vstupné 49,50 eur na státie, 59,40 eur na sedenie.

Odporúčame

film

Leto 85

Režisér François Ozon sa vracia ku koreňom majstrovsky vyrozprávaných príbehov, a v tomto prípade nám dokonale sprostredkuje...Viac
Ne 14.8.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
festival

Grape Festival 2022

12.8.2022 - 13.8.2022 / Letisko Trenčín
odporúčame!
film

Muréna

Pod pokojnou hladinou Jadranského mora sa skrývajú nebezpečné útesy a táto letná romanca, ocenená Zlatou kamerou na MFF Cannes...Viac
Kino Lumière / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
koncert

Davová psychóza

St 24.8.2022 / Randal Club
odporúčame!