koncert

Queenie - Queen tribute band

14.februára zavíta do bratislavského Ateliéru Babylon World Queen Tribute Band, ktorý zahrá hity anglickej kapely Queen ako We Are The Champions, I Want It All, We Will Rock You a iné. 

Táto akcia sa konala v minulosti


Autentické hudobné, ako aj vizuálne prevedenie umocňuje zážitok, ktorý Queenie predvádzajú po celom svete. Neváhajte a užite si „Freddie-ho“ ešte raz!

Kapela Queenie pochádza z Prahy, bola založená v roku 2006 a za dobu svojej existencie sa z nej stala suverénne najúspešnejšia Queen tribute kapela v Českej republike a jedna z najuznávanejších Queen tribute kapiel na svete. 
Precízne stvárnenie piesní legendy svetového rocku naživo v pôvodných aranžoch a tóninách, absolútna technická dokonalosť, fyzická podoba a perfekcionizmus – to všetko Queenie charakterizuje a je dôvodom uznania odbornou kritikou i zisku rady ocenení. 
Queenie uskutočnili vyše tisíc koncertov na niekoľkých kontinentoch, mnohé z nich na kultúrne významných miestach. Objavujú sa v televíznych reláciách a veľmi si vážia pozvanie pána Petra Freestona na Mercuryho memoriál do švajčiarského Montreux alebo na oficiálnu narodeninovú oslavu kráľovnej Alžbety II. Svoj obor definujú ako koncertné divadlo, sú žiadaným interpretom na kultúrnych podujatiach verejného i súkromného charakteru. 
Niekoľkokrát ročne chodia na koncertné turné do škandinávskych a iných európskych krajín. V apríli 2018 mal v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie s kapelou Queenie v hlavnej roli. Queenie – World Queen Tribute band reprezentuje absolútnu špičku svojho žánru.

----

Možnosti vstupeniek:
Státie
VIP balkón – volné sedenie so skvelým výhľadom na pódium
Extra VIP balkón – sedenie v prvej rade na balkóne + stôl pre 2 osoby + uvítací drink a malé občerstvenie

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Club Hron. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

film

Toto je náš svet

Schaubmarov mlyn v Pezinku / Nová Cvernovka
odporúčame!
výstava

Obrazáreň / Pinacoteca

Slovenská moderna zo súkromných zbierok v Zoya Gallery.Viac
12.6.2019 - 8.9.2019 / ZOYA Gallery
od vás odporúčame!
divadlo

Vojna a mier

22.9.2019 - 24.9.2019 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
koncert

1989 - 30 rokov po

Št 29.8.2019 / Zálesie
odporúčame!