koncert

Postman / Prvý karný koncert

Postman je vynikajúci a veľmi skromný a šarmantný muzikant, multi-inštrumentalista, spevák a pesničkár z Ukrajiny, ktorý sa v rámci svojho najbližšieho turné zastaví aj na 4 slovenských miestach. Jedno z nich bude záhrada vo Foajé.

Táto akcia sa konala v minulosti


Postman
Postman má na konte 3 EP, 1 LP a viac než 100 koncertov v 7 európskych krajinách za ostatné dva roky. Hudbu 60tych rokov, najmä Donovana, Nicka Drakea, či Gena Clarka, považuje spolu s literatúrov Hermena Hesseho za svoje najväčšie vplyvy. Koncertoval s kapelami ako Flunk, Warhaus, a so svojou rockovou kapelou 5 Vymir aj s menami ako Balthazar a Franz Ferdinant.
Kostiantyn Pochtar (Postman) minulý rok prišiel s albumom “Everything is new”, kde nájdete 8 piesní v angličtine, ukrajinčine a nórštine a aj duet so speváčkou Anjou Oyen Vister – zo známej nórskej kapely Flunk.
“Everything is New” je príkladom hudobnej transformácie folku, ktorý smeruje z periférie do veľkých miest. Na jednej strane cítiť vplyvy Boba Dylana, či Donovana, zmiešané s moderným urbánnym zvukom, ale v Pochtarovej hudbe stále cítiť ducha východnej Európy.

O Postmanovi aj kapele Vymir 5 možno ešte budete na Slovensku počuť. Zatiaľ si príďte užiť začiatok jarnej atmosféry do záhrady na Štefánikovej.

------------

Vstupné - dobrovoľný príspevok

Odporúčame

výstava

Olja Triaška Stefanović / Bratstvo a jednota

11.6.2020 - 13.9.2020 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
kurz / workshop

Yoga a meditácia s Fredym Ayisim

So 6.6.2020 / Park Andreja Hlinku
od vás odporúčame!
koncert

Altar Quintet

Dlhoročná spolupráca renomovaných slovenských hudobníkov Nikolaja Nikitina a Ľuboša Šrámeka vyústila do prieniku medzi džezom,...Viac
Št 11.6.2020 / .klub pod lampou
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Portugalsko

Ut 8.12.2020 / Dunaj˜
odporúčame!