koncert

Pacora Trio

V piatok 12.7.2019 o 21:30 sa môžeme tešiť na skvelé Pacora Trio.

Táto akcia sa konala v minulosti


Založené bolo v r. 2004. O rok neskôr vydali CD, ktoré dostalo vysoké hodnotenie v recenzii prestížneho anglického časopisu BBC Music.

Hudbou, ktorá čerpá z tradičných koreňov a je spracovaná rôznymi spôsobmi využívajúcimi džezovú harmóniu a improvizáciu, sa zaoberá zoskupenie Bashavel, ktoré sa skladá z členov Pacora Tria a dvoch výborných slovenských džezových hudobníkov – klaviristu Klaudia Kováča a bubeníka Petra Solárika.

Pacora Trio má za sebou nahrávky pre českú a slovenskú televíziu, rozhlas, rakúske rádio ORF a pre viacero filmov. Účinkovalo na početných džezových a world music festivaloch doma aj v zahraničí.

Zloženie:
Stanislav Palúch - husle
Marcel Comendant - cimbal
Robert Ragan - kontrabas

-----------

Vstupné: Dobrovoľné vstupné
Rezervácie: 0948 137 200

Jazz City Cafe sa nachádza hneď pri americkej ambasáde.
Platiť u nás sa dá len v hotovosti.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Jazz City Cafe. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Las Vegas Varieté

Bizarná a zábavná noc, na ktorú zaručene nezabudnete! Zvodný, jemne zvrhlý a veľkolepý revuálny zážitok. Humor, očarujúce...Viac
Pi 27.12.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
iná akcia

Vianoce v Blumentáli

4.12.2019 - 20.12.2019 / námestie Mateja Korvína
odporúčame!
film

Všetci to vedia

Kino Mladosť / Kino Lumière
odporúčame!
iná akcia

Víno pod hviezdami

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretiu augustovú sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou.Viac
So 15.8.2020 / Pezinok
odporúčame!