koncert

Opak Live + Veronika Strapková, Supa, Tomy Kotty, Škrupo

Okrem trackov Opakovej tvorby sa môžete tešiť na najznámejšie AMO tracky, ktoré supportuje krásna Veronika Strapková.
Táto akcia sa konala v minulosti

Opak
je slovenský mc, producent, spevák a člen bratislavskej hip-hopovej skupiny AMO.
Je známy svojimi energetickými koncertmi a fakt, že dorazí aj so živou kapelou nás o to viac teší. Budú vybuchovať hlavy vážení!!!

Najsilnejším elementom v Opakovom živote bola a aj je jednoznačne hudba ako taká. Opak v roku 2018 otvoril svoju novú éru. Chce nadviazať na bohatú históriu, svoje hudobné úspechy a pripomenúť sa dnes už dospelému publiku. Nie je to battle s mladými rapermi, ani umelé predĺženie mladosti. Opak. sa stále cíti byť rovnaký. V songu PÍŠEM TI sa pýta: “Povedz, či si stále Opak, ten chalan od Ovsišťa a kde je Tvoja stopa?”

Nechce s nikým súťažiť, ale ponúknuť kvalitu a dostať ju medzi ľudí. Jeho hudba prehovára k dospelým fanúšikom, ľuďom s deťmi, ktorí nehľadajú ďalšiu módnu vlnu a vedia, čo čakajú od života. “V tejto dekandentnej dobe povrchnosti a cynizmu mi v hudbe chýba názor. Verím, že dám ľuďom to, čo sa odo mňa očakáva. Skúsenosti v textoch, ale aj pozdvihnutie nálady na párty,” opisuje Opak. atmosféru druhého albumu Produkcie, ktorý vznikal 4 roky. Momentálne je znova zavretý v šúdiu a dokončuje EP RARE. Z neho zahrá spolu so Supom a Kottym track.

---------

Vstup: 7€

Odporúčame

prednáška / diskusia

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
film

Biely, biely deň

V odľahlom islandskom mestečku začína bývalý policajný náčelník podozrievať miestneho chlapíka z pomeru s jeho ženou, ktorá pred...Viac
Po 8.6.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
prednáška / diskusia

Tajomstvo reči tela a analýza vzhľadu

St 14.10.2020 / V - klub
odporúčame!
festival

Noc výskumníkov 2020

14. ročník najväčšieho festivalu vedy Európska noc výskumníkov sa uskutoční 27.11.2019 aj v Bratislave. Festivalu vám prinesie...Viac
27.11.2020 - 27.11.2020 / Stará tržnica
odporúčame!