koncert
vážna hudba

Olivier Latry

Jeden z najpoprednejších svetových organistov svojej generácie sa predstaví na jubilejnom 20. ročníku Organových koncertov pod pyramídou v budove Slovenského rozhlasu, ktorý svojim recitálom slávnostne otvorí. Slovenský rozhlas koncert odvysiela v priamom prenose na stanici Rádio Devín.

Táto akcia sa konala v minulosti

Ako veľký propagátor francúzskej hudby, Olivier Latry ponúkne program zložený zo skladieb prevažne francúzskych skladateľov (Claude Debussy, Gabriel Fauré, Louis Vierne či Charles-Marie Vidor).

Ako bonus po koncerte, v pondelok 30. januára o 9.00 ráno, takisto vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu, Olivier Latry povedie interpretačný seminár pre študentov organu.

Koncerty sa konajú vždy v nedeľu o 10:30 vo Veľkom koncertnom štúdiu SRo a vysielajú sa v priamom prenose v Rádiu Devín.

Odporúčame

výstava

Ľudovít Fulla  - Fragmenty

27.4.2022 - 23.10.2022 / Galéria Nedbalka
odporúčame!
film

Chlast

Štyria priatelia, učitelia na strednej škole, testujú teóriu, že zlepšia svoj život udržiavaním konštantnej úrovne alkoholu v...Viac
Pi 28.10.2022 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

Tricot (JPN)

Tricot sú späť v Európe v rámci turné s názvom Walking x Walking, 6. októbra sa zastavia aj v Novej Cvernovke. Hudbu tejto math-...Viac
Št 6.10.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!
výstava

Dávid Čársky - Proporcia III

9.9.2022 - 14.10.2022 / Galéria Čin Čin
odporúčame!