koncert

N.O.H.A.

Multižánrová formácia N.O.H.A. (Noise Of Human Art) aj tento rok zavíta do Bratislavy! Po vlaňajšom úspešnom “comebackovom” koncerte v KC Dunaj sa tentoraz ukáže v priestrannejšom Majestic Music Clube (MMC).

Táto akcia sa konala v minulosti

Na pódiu N.O.H.A. pôsobí ako smršť obrovskej pozitívnej energie – koncert je esenciou tanečnej hudby v podaní živej kapely, absorbujúcej rôzne hudby sveta do neodolateľných grooveov. N.O.H.A. zaujala už svojím prvým albumom Noise of Human Art v roku 1997, aj keď klubové hitovky a pozícia koncertnej hviezdy prišli až o niekoľko rokov neskôr.

Kapela je špecifická štýlovo otvoreným mixom drum&bass, world music, dub stepu a energiou nabitých groovov. Hity ako „Di Nero“, „Wanna Play“, „Dive in Your Life“ a hlavne „Tu Café“ dovolili kapele koncertovať na tých najvyšších festivalových európskych pódiách ako Eurospotting-Kopenhagen (DK), Bourges Festival(F), Roxy-Istanbul (TR), Electronic Beats Festival (supporting Prodigy) ( CZ), Roots Festival-Amsterdam, Espantapitas Festival (ES), Rock For People, Exit (SER), Pohoda (SK), Colours of Ostrava (CZ), PopKomm (DE), Rolling Stone Roadshow, Bizarre Festival (DE), Nancy-Jazz Festival (F)…

Na Slovensku mala N.O.H.A koncertnú premiéru na festivale Pohoda v roku 2009, kde napriek tomu že hrala pod páliacim slnkom, zožala zaslúžený frenetický ohlas. V Bratislave skupina naživo debutovala rok nato – vypredané MMC zažilo jeden z najlepších koncertov v našom meste v roku 2010.

Zakladajúci členovia kapely N.O.H.A., Philip Noha a MC Chevalier Hadley, sa od samého začiatku existencie kapely sústredili na to, aby mali okolo seba inšpiratívnych, kreatívnych a endorfínmi prekypujúcich muzikantov.

N.O.H.A. svojou očividnou sympatiou voči tradičnej hudbe a multikultúre rozbíja hranice medzi rôznymi hudobnými smermi aj svetovými kontinentmi a prirodzeným spôsobom tak spojuje dynamický a nadupaný groove so živou, veselou a hravou performance. To je momentálne, od septembra 2013, zvýraznené prítomnosťou novej US speváčky Kaii Brown, ktorá svojim osobitým prejavom dodáva hudbe aj živým koncertom N.O.H.A. novú hudobnú aj vizuálnu dimenziu.

Členovia N.O.H.A.: 
- MC Chevy (New York, USA)
- Kaia Brown (Washington, D.C., USA) 
- Philip Noha (Praha, ČR)
- Thom Herian (Praha, ČR)
- Jatrabass (ČR)
- Felipe Machado (Rio Grande, BRA) 
- Guido Lahrmann (D)

-------------

Vstupenky zakúpite na Predpredaji.sk

 

Odporúčame

film

Woodstock - režisérsky zostrih

Film, ktorý v roku 1970 získal Oscara za Najlepší dokument, brilantne približuje jedinečný masový zážitok z dnes už legendárneho...Viac
Št 15.8.2019 / Kino Lumière
odporúčame!
divadlo

Princípy Newspeaku

Orwellov text Princípy newspeaku je obsiahla poznámka pod čiarou k slávnemu románu 1984. Formou „odbornej" vedeckej prednášky...Viac
23.9.2019 - 30.9.2019 / Štúdio 12
odporúčame!
standup / talkshow

Pančlajn

St 21.8.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
festival

Bratislavské hudobné slávnosti 2019

27.9.2019 - 13.10.2019 / Slovenská filharmónia
odporúčame!