koncert

N.O.H.A.

Multižánrová formácia N.O.H.A. (Noise Of Human Art) aj tento rok zavíta do Bratislavy! Po vlaňajšom úspešnom “comebackovom” koncerte v KC Dunaj sa tentoraz ukáže v priestrannejšom Majestic Music Clube (MMC).

Táto akcia sa konala v minulosti

Na pódiu N.O.H.A. pôsobí ako smršť obrovskej pozitívnej energie – koncert je esenciou tanečnej hudby v podaní živej kapely, absorbujúcej rôzne hudby sveta do neodolateľných grooveov. N.O.H.A. zaujala už svojím prvým albumom Noise of Human Art v roku 1997, aj keď klubové hitovky a pozícia koncertnej hviezdy prišli až o niekoľko rokov neskôr.

Kapela je špecifická štýlovo otvoreným mixom drum&bass, world music, dub stepu a energiou nabitých groovov. Hity ako „Di Nero“, „Wanna Play“, „Dive in Your Life“ a hlavne „Tu Café“ dovolili kapele koncertovať na tých najvyšších festivalových európskych pódiách ako Eurospotting-Kopenhagen (DK), Bourges Festival(F), Roxy-Istanbul (TR), Electronic Beats Festival (supporting Prodigy) ( CZ), Roots Festival-Amsterdam, Espantapitas Festival (ES), Rock For People, Exit (SER), Pohoda (SK), Colours of Ostrava (CZ), PopKomm (DE), Rolling Stone Roadshow, Bizarre Festival (DE), Nancy-Jazz Festival (F)…

Na Slovensku mala N.O.H.A koncertnú premiéru na festivale Pohoda v roku 2009, kde napriek tomu že hrala pod páliacim slnkom, zožala zaslúžený frenetický ohlas. V Bratislave skupina naživo debutovala rok nato – vypredané MMC zažilo jeden z najlepších koncertov v našom meste v roku 2010.

Zakladajúci členovia kapely N.O.H.A., Philip Noha a MC Chevalier Hadley, sa od samého začiatku existencie kapely sústredili na to, aby mali okolo seba inšpiratívnych, kreatívnych a endorfínmi prekypujúcich muzikantov.

N.O.H.A. svojou očividnou sympatiou voči tradičnej hudbe a multikultúre rozbíja hranice medzi rôznymi hudobnými smermi aj svetovými kontinentmi a prirodzeným spôsobom tak spojuje dynamický a nadupaný groove so živou, veselou a hravou performance. To je momentálne, od septembra 2013, zvýraznené prítomnosťou novej US speváčky Kaii Brown, ktorá svojim osobitým prejavom dodáva hudbe aj živým koncertom N.O.H.A. novú hudobnú aj vizuálnu dimenziu.

Členovia N.O.H.A.: 
- MC Chevy (New York, USA)
- Kaia Brown (Washington, D.C., USA) 
- Philip Noha (Praha, ČR)
- Thom Herian (Praha, ČR)
- Jatrabass (ČR)
- Felipe Machado (Rio Grande, BRA) 
- Guido Lahrmann (D)

-------------

Vstupenky zakúpite na Predpredaji.sk

 

Odporúčame

iná akcia

Dobrý trh na SNP

Pred Vianocami v striebornú nedeľu zažije Stará tržnica a Námestie SNP kúzelný deň plný svetiel a vianočnej atmosféry. Konať sa...Viac
Ne 16.12.2018 / Stará tržnica
odporúčame!
film

Zabitie posvätného jeleňa

Steven Murphy je úspešný kardiochirurg, ktorý žije v luxusnej vile s krásnou ženou a dvoma deťmi zdanlivo pokojný život. Prečo...Viac
Pi 21.12.2018 / Kino Film Europe
odporúčame!
výstava

Zimný prieskum 2018

Verejná prezentácia semestrálnych prác študentov Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.Viac
14.12.2018 - 16.12.2018 / Bratislava
odporúčame!
koncert

František Báleš Ansambel

Sobotu (22.12.2018) o 20:30 to bude niečo netradičné a dokážeme Vám, že hudba a slovo majú k sebe odjakživa blízko.Viac
So 22.12.2018 / Jazz city cafe
odporúčame!