koncert

May I music you?

Po mega úspešnom novembrovom koncerte sa do Siedmej struny vracia formácia May I Music You?, pretože odpoveď všetkých zúčastnených bola jednoznačne „Yes!“ Fantastické duo v zložení Simona Polakovičová (spev) a Adam Brutovský (klavír) totiž znovuobjavuje nadčasovú harmóniu spevu a klavíra v podmanivom šate.

Táto akcia sa konala v minulosti

Po mega úspešnom novembrovom koncerte sa do Siedmej struny vracia formácia May I Music You?, pretože odpoveď všetkých zúčastnených bola jednoznačne „Yes!“ Fantastické duo v zložení Simona Polakovičová (spev) a Adam Brutovský (klavír) totiž znovuobjavuje nadčasovú harmóniu spevu a klavíra v podmanivom šate. Hravo a elegantne namiešaná kombinácia rôznych hudobných štýlov, ako pop, jazz, latino, obohatená o prvky klasickej hudby vás prostredníctvom nezabudnuteľného hudobného dialógu prenesie na miesto, kde hudba udáva tón. Príďte do Siedmej struny stráviť príjemný pohodový večer v spoločnosti svetoznámych hitov, ale aj kvalitnej slovenskej muziky v klasicko-neklasickom štýle - jednoducho ochutnajte z toho najlepšieho, čo nám hudba môže dať! Rozhodne tento jedinečný zážitok nezmeškajte!

Fb event

---------

Vstupné: dobrovoľné

Odporúčame

výstava

Matej a Juraj Krén / Knihy - Obrazy

26.9.2019 - 1.3.2020 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
divadlo

Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím

Št 16.1.2020 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
standup / talkshow

Vypredané: Pančlajn

St 18.12.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
výstava

Anna Daučíková. Work in Progress: 7 situácií / 7 Situations

Samostatná výstava Anny Daučíkovej nadväzuje na vydanie jej prvej monografickej publikácie. Zo sklárky, šperkárky a maliarky sa...Viac
6.12.2019 - 29.3.2020 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!