koncert

Marco Mendoza

Skvelý basák aktuálne kapely The Dead Daisies Marco Mendoza opäť v Bratislave!
Táto akcia sa konala v minulosti

Vo svete basgitary nie je toho veľa, čo Marco nedokáže alebo v minulosti nedokázal. Nahrával a bol na turné s hudobnými a rokovými hviezdami ako Blue Murder, John Sykes, David Coverdale, Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, Lynch Mob, Neal Schon, Dolores O’Riordan z the Cranberries, a s jeho súčasnou kapelou The Dead Daisies.

Marco je dynamický naživo hrajúci interpret, ktorý sa cíti ako doma rovnako na obrovskom štadióne ako aj v malom jazzovom klube.
Dokáže obsiahnuť hocaký hudobný štýl, od jazzu, fusion, world music, latin groove až po všetko z hard rocku.
Okrem toho je aj vynikajúci spevák, ktorý napísal a vydal vysoko uznávané sólové albumy ‘Live for Tomorrow’ a ‘Casa Mendoza’. 

Ak by toto všetko nestačilo, Marco je tiež skutočný veľvyslanec hudby, ktorý si vždy nájde čas na stretnutie sa s fanúšikmi, chodí do nemocníc a dáva úžasné rozhovory, v ktorých je vždy otvorený a úprimný o tom, kde bol a kam plánuje ísť.

So svojou súčasnou kapelou The Dead Daisies nahral dva štúdiové albumy (‘Revolución’ a‘Make Some Noise’) a jeden live album ‘Live & Louder’. Otriasli pódiami od Kuby po Austráliu a všade uprostred. Dbajte nato, aby ste si Marca v našom klube nenechali ujsť.

-------

Vstup: 20€
Rezervácie: 0911806803

 

Odporúčame

cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
výstava

Laco Teren - Veterný kôň

Laco Teren sa vo veľkom štýle vracia do Danubiany, po Veľkej rybe prichádza Veterný kôň. Výstavu nazvanú podľa nového diela,...Viac
8.5.2020 - 30.8.2020 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
koncert

The Telescopes

Št 12.11.2020 / Kulturák
odporúčame!
film

V sieti

Ut 26.5.2020 / Kino Lumière
odporúčame!