koncert

Lenka Dusilová solo

Charizmatická česká hudobníčka v Modre predstaví svoj sólový koncertný program, v ktorom dokazuje, že patrí nielen medzi spevácke hviezdy, ale je aj skvelou skladateľkou, gitaristkou a jedinečnou autorkou a producentkou. 

Táto akcia sa konala v minulosti

Lenka Dusilová 

Lenka sa stala ikonou odvážneho, novátorského popu, ktorá však nestráca väčšinové publikum, vybudované za roky svojho pôsobenia. V samostatných sólových vystúpeniach experimentuje s loop machine, štýlovou otvorenosťou, hráčskou erudíciou a rozšírenými nezameniteľnými vokálnymi technikami.

Žánrovo nezaraditeľná speváčka, multiinštrumentalistka a šesťnásobná držiteľka výročných hudobných cien Anděl vystúpi vo štvrtok 19. júla 2018 o 20:30 v Komunitnej záhrade (na Štúrova ul. 59) v Modre. Z pozície rockovej a popovej hviezdy putuje k osobnému vyjadreniu a slobodne prijíma impulzy z najrôznejších štýlov a mimo-hudobných zážitkov. Spolupracuje so špičkovými zoskupeniami (Baromantika, Vertigo Quintet, Clarinet Factory) a tvorí aj živú scénickú hudbu, s ktorou cestuje po celom svete.

U nás Lenka predstaví svoj sólový koncertný program, v ktorom dokazuje, že patrí nielen medzi spevácke hviezdy, ale je aj skvelou skladateľkou, gitaristkou a jedinečnou autorkou a producentkou. Bravúrne ovláda aj nové hudobné technológie. Sama na pódiu dokáže strhnúť diváka do vlastného hudobného vesmíru, v ktorom sa prelína imaginatívna inštrumentálna hudba a veľmi osobná piesňová tvorba.

--------

vstupné (tootoot.fm)
predpredaj 8 € / na mieste 10 € 

Miesto: Komunitná záhrada v Modre

 

Odporúčame

Prechádzka / exkurzia

Orliak morský - vládca dunajskej oblohy

So 19.1.2019 / cíp pri prístavisku Modrá čajka
odporúčame!
divadlo

O čarovnej flaute a iných kúzlach

Wolfgang Amadeus Mozart: O čarovnej flaute a iných kúzlach. Detské operné predstavenie uvádza Martin VanekViac
Št 25.4.2019 / Slovenské národné divadlo - Opera
KIDSTOWN odporúčame!
výstava

Karol Plicka: obraz a pieseň

Slovenské národné múzeum pozýva na výstavu, ktorá predstavuje tvorbu univerzálnej osobnosti zberateľa folklóru, fotografa,...Viac
11.7.2018 - 24.2.2019 / Slovenské národné múzeum (SNM)
odporúčame!
festival

Vianočná Bratislava 2018

Vianočná Bratislava po roku opäť otvorí svoje brány, a to slávnostným rozžiarením vianočného stromčeka, ako aj bohatým kultúrnym...Viac
23.11.2018 - 22.12.2018 / Bratislava
odporúčame!