koncert

Led Zeppelin Symphonic

Rocková kapela, najlepší speváci z Londýna a symfonický orchester sa spojili, aby zahrali najväčšie hity Led Zeppelin v epickom meradle. Led Zeppelin Symphonic vyráža na svetové turné a neminú ani Bratislavu.
15.05.2023, Po

Viac ako 50 rokov sú Led Zeppelin zbožňovaní fanúšikmi po celom svete.

Led Zeppelin Symphonic je skutočná, autentická hudba kapely Led Zeppelin v podaní rockovej kapely, skvelých spevákov z londýnskeho West Endu v sprievode veľkého symfonického orchestra. Viac ako 50 umelcov na scéne spoločne vytvára jedinečný zážitok pre všetkých fanúšikov skupiny Led Zeppelin.

Členovia Led Zeppelin boli vo svojej dobe za búrlivákov, napriek tomu sa stali ikonou rockovej hudby, zakladateľmi metalu aj hard rocku. Dodnes sú považovaní za jednu z najvplyvnejších kapiel sveta. Hudba Led Zeppelin prenikla aj do filmu. V hollywoodskych trhákoch ako je Thor: Ragnarok doslovne „jačí“ Plantov vokál zo skladby Immigrant song, alebo vo filme Godzila znie najznámejší gitarový riff sveta zo skladby Kashmir.

V bratislavskej NTC aréne zahrajú Led Zeppelin Symphonic 25 ikonických piesní Led Zeppelin, vrátane Whole Lotta Love, Black Dog, Kashmir, Rock & Roll, Dazed & Confused a samozrejme Stairway To Heaven.

Vstupné: 49€ - 149€

Odporúčame

výstava

Od Nílu k Dunaju. Pamiatky ríše faraónov v Bratislave.

4.10.2022 - 30.4.2023 / Archeologické múzeum SNM
odporúčame!
divadlo

Cirkul'art: festival nového cirkusu 2023

Divadlo, cirkus, pouličné umenie. Festival nového cirkusu Cirkul'art je medzinárodnou prehliadkou kreatívnych a žánrovo pestrých...Viac
26.5.2023 - 28.5.2023 / Kaštieľsky park, Stupava
odporúčame!
divadlo

Slzy Janka Borodáča: Moral Insanity

Ut 28.3.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Dirty Electronics & Tim Shaw: Transmission Lines (UK, Opal Tapes), ABACAXI (FR/D)

Št 20.4.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!