koncert

Koncert na počesť Huddbu

Kapela Lorem Ipsum po dlhej 3-ročnej odmlke a fenomenálny multiinštrumentalista Sasha Mamaev sa postarajú o múzický zážitok v jednu letnú júlovú sobotu večer.

Táto akcia sa konala v minulosti


Lorem Ipsum band:
Lorem Ipsum vznikli vďaka jam session v jednej bratislavskej galérii. Pôvodná zostava fungovala od jesene 2012. Po interných zmenách a niekoľkoročnej odmlke avšak znovu pôsobia od leta 2019. Hrajú hudbu s radosťou, skladby vznikajú výlučne improvizáciou v skúšobni, kde každý pridá končatiny k dielu. Výsledkom sú jazz-rockové inštrumentálky s trochou improvizácie. Repertoár kapely je zložený výhradne z vlastnej tvorby.

Sasha Mamaev:
Sasha Mamaev sa narodil v Moskve a vyrastal v krajinách ako Turecko, Kenia, USA. Neskôr žil a hral v rôznych kapelách v USA, Španielsku a na Slovensku. Je zakladatel'om a lídrom kapely GONSOFUS, známej unikátnymi živými vystúpeniami ako na Slovensku tak aj po celej Európe, v USA aj v Rusku. V Klube Umelcov Sasha zahrá ​sólovy koncert​ s použitím rôznych nástrojov a jeho obľúbeného loop pedálu. Nebudú chýbať ani úplne akustické skladby.​ Pre fanúšikov kapely to bude skvelá moznosť vypočuť staré, nové aj vôbec nehrané skladby v inom formáte.

------

Vstup: 5€

Odporúčame

letný festival

Grape Festival 2020

7.8.2020 - 8.8.2020 / Letisko Piešťany
odporúčame!
film

Scandi 6 (severská filmová lekcia)

Nadchádzajúci 6. ročník prehliadky Scandi uvedie sedem premiér a bude sa konať od 22. do 26. 1. v bratislavských kinách Kino Film...Viac
22.1.2020 - 26.1.2020 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Tornádo Lue

Ut 28.1.2020 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
film

Amnestie

Film Amnestie sa okrem príbehu troch rodín zasiahnutých komunistickou perzekúciou, venuje aj vzbure väzňov v Leopoldove, ktorá si...Viac
odporúčame!