koncert

Koncert na počesť Huddbu

Kapela Lorem Ipsum po dlhej 3-ročnej odmlke a fenomenálny multiinštrumentalista Sasha Mamaev sa postarajú o múzický zážitok v jednu letnú júlovú sobotu večer.

Táto akcia sa konala v minulosti


Lorem Ipsum band:
Lorem Ipsum vznikli vďaka jam session v jednej bratislavskej galérii. Pôvodná zostava fungovala od jesene 2012. Po interných zmenách a niekoľkoročnej odmlke avšak znovu pôsobia od leta 2019. Hrajú hudbu s radosťou, skladby vznikajú výlučne improvizáciou v skúšobni, kde každý pridá končatiny k dielu. Výsledkom sú jazz-rockové inštrumentálky s trochou improvizácie. Repertoár kapely je zložený výhradne z vlastnej tvorby.

Sasha Mamaev:
Sasha Mamaev sa narodil v Moskve a vyrastal v krajinách ako Turecko, Kenia, USA. Neskôr žil a hral v rôznych kapelách v USA, Španielsku a na Slovensku. Je zakladatel'om a lídrom kapely GONSOFUS, známej unikátnymi živými vystúpeniami ako na Slovensku tak aj po celej Európe, v USA aj v Rusku. V Klube Umelcov Sasha zahrá ​sólovy koncert​ s použitím rôznych nástrojov a jeho obľúbeného loop pedálu. Nebudú chýbať ani úplne akustické skladby.​ Pre fanúšikov kapely to bude skvelá moznosť vypočuť staré, nové aj vôbec nehrané skladby v inom formáte.

------

Vstup: 5€

Odporúčame

film

Brankár

Dramatický životný príbeh legendárneho brankára Manchester City Berta Trautmanna, ktorý sa v povojnovom Anglicku presadil napriek...Viac
Kino Lumière / Kino Film Europe
odporúčame!
festival

Rímske hry + Limes Day 2019

Rímske hry – Limes Day 2019 je spoločensky etablované podujatie, ktoré prispieva už 22 rokov k spestreniu programovej ponuky...Viac
Antická Gerulata Rusovce MMB / Park kaštieľa Rusovce
odporúčame!
výstava

Prvá dáma vzdelávania / 100 rokov Univerzity Komenského

26.6.2019 - 13.10.2019 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica
odporúčame!
iná akcia

Rusovský park a lužné lesy na jeseň

So 9.11.2019 / Rusovský park
odporúčame!