koncert

Katarína Koščová so sláčikovým kvartetom - online

Po letných koncertoch na výnimočných miestach chystala Katarína Koščová aj jesennú šnúru k uvedeniu jej ostatného albumu Hranica dažďa. Kvôli aktuálnej epidemiologickej situácii musela koncerty zrušiť, ale pri dodržaní všetkých aktuálnych nariadení pripravila s kapelou aspoň jedno vystúpenie, ktoré bude online.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Katarína Koščová predstaví svoju tvorbu s širšou zostavou hudobníkov, s ktorými mala odohrať aj zrušenú jesennú šnúru, zaspieva v sprievode klavíra, gitary a sláčikového kvarteta. Spolu hudobníkmi a technikmi prinesú atmosféru koncertu do vašich obývačiek. Koncert bude dostupný na sociálnych sieťach.

Veľmi sa tešíme, že sa budeme môcť 'počuť' a 'vidieť' 25.10. čiže najbližšiu nedeľu v plnej zostave, čo zahŕňa klávesy, gitaru a sláčikové kvarteto. Pre všetkých, ktorí sa chystali na naše turné máme teda aspoň takúto náhradu, veríme, že nám bude spolu pekne aj v online priestore. Koncert bude streamovaný zadarmo. Ak by ste ale mali chuť podporiť celú našu bandu muzikantov, techniku, zvuk, osvetlenie, kameramanov…, budeme nesmierne vďační. Všetky potrebné informácie nájdete na našich sociálnych sieťach,”hovorí Katarína Koščová.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Michaela Reichova. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

letný festival

Pohoda 2021

Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa presunul o rok. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. Zároveň tým, ktorí to potrebujú,...Viac
8.7.2021 - 10.7.2021 / planéta Zem
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
festival

Biela noc Bratislava 2020 - Christmas edition

29.11.2020 - 31.12.2020 / Bratislava
odporúčame!
výstava

Ó, šaty!

6.10.2020 - 7.2.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!