koncert
party

Indietronica: Papyllon

Záveje hravého indíčka a cencúle tanečnej elektroniky! Zakorčuľujte s nami do kráľovstva kvalitnej hudby a zabavte sa s tými najlepšími festivalovými interpretmi. Skvelú atmosféru nám večer sľubuje kapela Papyllon a zaostávať nebude ani ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto, ktorá nás roztancuje svojou údernou párty selekciou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Papyllon je päťčlenná multižánrová kapela, ktorá mieša to najlepšie z rocku, popu a elektroniky. Verejnosti sa najprv predstavili EP Sink or Swim a svoj potenciál naplno ukázali na debutovom albume Papyllon. Chalani z Papyllon už hrali na najväčších slovenských, českých a ukrajinských festivaloch, pravidelne obiehajú showcasy a môžu sa pochváliť divokým turné po východnej Európe. Nedávno vydali dva single – What About Tonight a All The Time pod holandským vydavateľstvom, ktoré boli nasadené do domácich a zahraničných komerčných rádií naprieč USA či v Izraeli. Koncerty tejto kapely bývajú nespútané, plné energie a prekvapení, tak sa máme na čo tešiť!

Diablo & Krto (Indietronica residents) je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

FB event

--------

Vstup: 6€

Odporúčame

cestovanie

Cestovateľské kino: Portugalsko

Ut 8.12.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
prednáška / diskusia

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
film

Milosť

Príbeh rodičov vojaka vyrozprávaný z pohľadu ich sedemnásťročného vnuka Janeka. Film je zasadený do dramatických spomienok...Viac
Ne 7.6.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
festival

Sensorium 2020

28.8.2020 - 30.8.2020 / Bratislava
odporúčame!