koncert

Folkie Night

Prvý zo série koncertov Folkie Night. Ak patríte medzi fanúšikov akustickej hudby s nádychom folku a bluesu, Bohéma bar je pre vás tým pravým miestom. Večerom vás bude sprevádzať tvorba troch slovenských pesničkárov. Prídťe si vychutnať bohémsku atmosféru. 

odporúčame!
30.01.2019, St
Bohéma Bar
20:00


Viťo Chrappa
Viťo sa vo svojej tvorbe pohybuje medzi popom, folkom a rockom. Pri písaní piesní sa inšpiruje prírodou, cestovaním a samozrejme zaujímavými dievčatami. Je spevákom a skladateľom skupiny Červený Bicykel, ktorá vo februári vydáva svoj debutový album.

Ado Juráček
Ado je zakladateľom projektu Folkie. Piesne o láske, cestovaní a spoločnosti sú inšpirované zvukom klasického amerického folku. Jeho texty sú sladké ako med, inokedy ostré ako britva. V roku 2018 vydal album Trubadúr, na ktorom spolupracoval aj s Janou Kirschner. 

be.Well Music
Jadro hudobnej skupiny be.Well tvorí Patrícia a Andrej Kováčik. Tóny gitary či ukulele prepletené nežným no zmyselným ženským vokálom vás chytia za srdce. Pop strieda súčasný folk a jemný nádych blues vás zaručene nenechá chladnými.

----------

Vstup je voľný

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Ado Juráček. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Studio 34 / Party Show

Uletená boogie woogie ´70´s party show. Your choice, your show!Viac
Št 7.2.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
iná akcia

Noc Architektúry 2019 Zima

Noc Architektúry je študentský projekt, ktorý otvára na jednu noc brány Fakulty Architektúry STU v Bratislave a premieňa ich na...Viac
14.2.2019 - 15.2.2019 / Fakulta architektúry STU
odporúčame!
letný festival

Vrbovské vetry 2019

Vrbovské vetry 2019, budú 6. júla, aj tentokrát na štadióne vo Vrbovom, a pod drobnohľadom pána precedu húpacieho koníka.Viac
So 6.7.2019 / Štadión, Vrbové
odporúčame!
divadlo

Las Vegas Varieté

Zvodný, jemne zvrhlý a veľkolepý revuálny zážitok. Humor, očarujúce cirkusové, tanečné a hudobné čísla, burlesque a vy – hostia...Viac
So 23.2.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!