koncert

Folkie Night

Prvý zo série koncertov Folkie Night. Ak patríte medzi fanúšikov akustickej hudby s nádychom folku a bluesu, Bohéma bar je pre vás tým pravým miestom. Večerom vás bude sprevádzať tvorba troch slovenských pesničkárov. Prídťe si vychutnať bohémsku atmosféru. 

Táto akcia sa konala v minulosti


Viťo Chrappa
Viťo sa vo svojej tvorbe pohybuje medzi popom, folkom a rockom. Pri písaní piesní sa inšpiruje prírodou, cestovaním a samozrejme zaujímavými dievčatami. Je spevákom a skladateľom skupiny Červený Bicykel, ktorá vo februári vydáva svoj debutový album.

Ado Juráček
Ado je zakladateľom projektu Folkie. Piesne o láske, cestovaní a spoločnosti sú inšpirované zvukom klasického amerického folku. Jeho texty sú sladké ako med, inokedy ostré ako britva. V roku 2018 vydal album Trubadúr, na ktorom spolupracoval aj s Janou Kirschner. 

be.Well Music
Jadro hudobnej skupiny be.Well tvorí Patrícia a Andrej Kováčik. Tóny gitary či ukulele prepletené nežným no zmyselným ženským vokálom vás chytia za srdce. Pop strieda súčasný folk a jemný nádych blues vás zaručene nenechá chladnými.

----------

Vstup je voľný

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Ado Juráček. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

film

Roma

Zatiaľ najosobnejší projekt režiséra a scenáristu Alfonsa Cuaróna, Roma, sleduje dievča Cleo, ktoré pracuje v domácnosti...Viac
10.3.2019 - 29.3.2019 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

José James (USA)

Po štyroch rokoch sa do nášho vráti José James. Tentokrát hip-hopový jazzman poteší svojich fanúšikov vlastnými verziami skladieb...Viac
Št 27.6.2019 / Majestic music club
odporúčame!
výstava

Obrazáreň / Pinacoteca

Slovenská moderna zo súkromných zbierok v Zoya Gallery.Viac
25.1.2019 - 2.6.2019 / ZOYA Gallery
od vás odporúčame!
film

Dilili v Paríži (dabing)

„Úžasný výlet do Paríža v období „krásnych čias“ pre celú rodinu.”Viac
Café Berlinka SNG / FK Nostalgia / Artkino Za zrkadlom / Kino Film Europe / Kino Lumière
KIDSTOWN odporúčame!