koncert

Folkie Night

Prvý zo série koncertov Folkie Night. Ak patríte medzi fanúšikov akustickej hudby s nádychom folku a bluesu, Bohéma bar je pre vás tým pravým miestom. Večerom vás bude sprevádzať tvorba troch slovenských pesničkárov. Prídťe si vychutnať bohémsku atmosféru. 

Táto akcia sa konala v minulosti


Viťo Chrappa
Viťo sa vo svojej tvorbe pohybuje medzi popom, folkom a rockom. Pri písaní piesní sa inšpiruje prírodou, cestovaním a samozrejme zaujímavými dievčatami. Je spevákom a skladateľom skupiny Červený Bicykel, ktorá vo februári vydáva svoj debutový album.

Ado Juráček
Ado je zakladateľom projektu Folkie. Piesne o láske, cestovaní a spoločnosti sú inšpirované zvukom klasického amerického folku. Jeho texty sú sladké ako med, inokedy ostré ako britva. V roku 2018 vydal album Trubadúr, na ktorom spolupracoval aj s Janou Kirschner. 

be.Well Music
Jadro hudobnej skupiny be.Well tvorí Patrícia a Andrej Kováčik. Tóny gitary či ukulele prepletené nežným no zmyselným ženským vokálom vás chytia za srdce. Pop strieda súčasný folk a jemný nádych blues vás zaručene nenechá chladnými.

----------

Vstup je voľný

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Ado Juráček. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Horror Show

Výpravná hororová show, ktorá vás zavedie do podzemného sveta Bratislavy. Tam, kde plesajú upíri. Nebojte sa prísť plnokrvne...Viac
13.9.2019 - 31.10.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
letný festival

Hradby samoty 2019

4.7.2019 - 6.7.2019 / Kaštieľ Moravany nad Váhom
odporúčame!
letný festival

Grape Festival 2019

10. ročník bude 9. a 10. augusta, opäť na letisku v Piešťanoch. Nateraz potvrdené mená: CHVRCHES, The Kooks, Jon Hopkins,...Viac
9.8.2019 - 10.8.2019 / Letisko Piešťany
odporúčame!
koncert

Francúzsky deň 2019

„Oslávme spolu francúzsky štátny sviatok!“Viac
Pi 12.7.2019 / Hlavné námestie, Bratislava
odporúčame!