koncert
party

Dubová psychóza - Uprising Festival Official Warm-up

Príďte sa naladiť na netrpezlivo očakávanú slovenskú reggae udalosť roka - Uprising festival.
Baviť vás budú českí Raggaultras crew, trnavskí Respect vibration sound a bratislavskí DUB Settlers HiFi v plnej soundsystem zbroji!

Táto akcia sa konala v minulosti


Raggaultras
Český soundsystem pôsobiaci na scéne už 10 rokov. Za tento čas stihli rozozvučiť nespočetné množstvo akcii a festivalov. Pricestujú v plnej zostave - Bradoshky, Hsk, a Jayah a naservírujú vám selekciu pozostávajúcu hlavne z reggae, digital reggae, steppas, dubu, či rootstepu.

Dub Settlers Hifi (SK)
je spolok audiošialencov z Bratislavy, ktorý sa po rokoch činnosti na reggae scéne rozhodol postaviť svoj vlastný soundsystem. Členovia majú na konte úspešné projekty ako Respect Vibration Sound, Foolproof Riddims, Get Garden, či obľúbený indoor festival Flight to Jamaica. Za svoje pôsobenie sa početná partia vychýrila kvalitnou selekciou, obrovským zvukom a vždy chytľavou party, ktorú rozbehla v mnohých mestách, kluboch, či na viacerých domácich a zahraničných festivaloch po boku rôznych zvučných mien zo scény. Okrem kvalitného zvuku vedia ponúknuť aj solídnu selekciu dubu, rootstepu, digital reggae a roots reggae okorenenú vlastnými produkciami.

Respect Vibration Sound
Jeden z najznámejších slovenských soundov, ktorý určite netreba predstavovať, keďže scénou hýbu už od roku 2003. Majú za sebou hromadu jedinečných dubplatov a bohaté pôsobenie doma aj v zahraničí na vlastných akciách, či ako hostia. U nás tentokrát zahrajú v zostave Rastanna a Abnorman.

--------

Vstup:
do 22:00 - 3€
po 22:00 - 5€

 


 

Odporúčame

film

Samotári

Sedem mladých ľudí prežíva v priebehu niekoľkých dní udalosti, ktoré radikálne ovplyvnia ich budúcu život.Viac
17.7.2018 - 18.7.2018 / Kino Lumière
odporúčame!
letný festival

Uprising festival 2018

11. ročník festivalu Uprising na Zlatých pieskoch. Budú reggae legendy legendy Inner Circle, Lee 'Scratch' Perry, a Mad Professor...Viac
24.8.2018 - 25.8.2018 / Bratislava
odporúčame!
burza / blšák

Burza starožitností Červený Kameň

Burza starožitností pre všetkých, ktorí si chcú krášliť byt, dom alebo záhradu nejakým starožitným kúskom.Viac
28.7.2018 - 22.9.2018 / Hrad Červený kameň SNM
odporúčame!
film

Koleso zázrakov

Kate Winslet a Justin Timberlake v novej komediálnej dráme legendárneho Woodyho Allena, ktorá rozpráva príbeh vášne, násilia a...Viac
21.7.2018 - 28.7.2018 / Kino Lumière
odporúčame!