koncert

Doga Respekt Vinyl Tour (CZ) & Hrubý Domáci Produkt

Vynikajúca hudobná show v podaní českej rockovej kapely Doga. Tá si pre svojich fanúšikov pripravila špeciálne predstavenie pravej českej rockovej hudby. Na dvoch exkluzívnych koncertoch na Slovensku si naživo užijete album „Respekt", ale aj iné najznámejšie hity. Špeciálnych hosťom slovenského turné bude slovenská kapela Hrubý Domáci Produkt.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

Legendárna česká hard-rocková kapela Doga už od roku 1988 veľmi úspešne koncertuje po celej strednej Európe. Výraznou tvárou Dogy je frontman Roman „Izzi“ Izaiáš, ktorý je jedným z priekopníkov hard-rockové image na českéj scéne. Úspešnú cestu kapely naštartovalo v roku 1992 víťazstvo v hudobnej súťaži Zlatý Ambrož, vďaka ktorej sa Doga ihneď dostala do povedomia fanúšikov a stala sa stabilnou hviezdou veľkých rockových festivalov. Počas svojej bohatej kariéry Doga vydala 9 albumov a s množstvom hitov drtí éter rockových rádií.

Album Respekt sa stal zlatým po zhruba desiatich dňoch predaja. Do Vianoc 2021 stihli fanúšikovia vypredať prvý náklad dosky. „Respekt" sa tak stáva predajne najúspešnejším albumom v histórii kapely.

Na konci apríla 2022 odletela kapela do USA, aby tam natočila klip k skladbe "Route 66". Doga počas natáčania prešla zhruba 3000 km, prešla časť Arizony, Kalifornie a Nevady. Natáčanie na legendárnej ceste Route 66 trvalo desať dní a prebiehalo mimo iných aj v kultových amerických mestách ako Oatman alebo Kingman. Kapela stačila krátko navštíviť tiež Los Angeles a Hollywood. Preto nebude na koncerte chýbať ani špeciálna video projekcia. 

Hrubý Domáci Produkt 

Vstupné: 20€ / 35€ / 40€ 

Odporúčame

film

Udalosť

Ut 13.6.2023 / Kino Film Europe
odporúčame!
koncert

Dropkick Murphys (USA)

Bostonská legenda Dropkick Murphys ohlasuje koncert v Bratislave! Írsko-americkí folk-pankáči vystúpia v rámci letnej časti...Viac
Po 7.8.2023 / INCHEBA - Expoaréna
odporúčame!
koncert

The Sisters of Mercy (UK)

Kultová britská kapela The Sisters of Mercy zavíta v rámci svojho európskeho turné do Bratislavy.Viac
Po 6.11.2023 / Majestic music club
odporúčame!
festival

Gitarový festival J. K. Mertza 2023

Koncertná sieň Klarisky / Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca
odporúčame!