koncert

Crywank - Farewell tour

Crywank sa na svojom poslednom, rozlúčkovom turné zastaví aj v Bratislave. Prichystaj si svoju poslednú Nedeľu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Crywank je jeden z najlepších súčasných pesničkárov, ale určite si nepredstavuj edovsheeranov a podobné ehm.
Crywank a.k.a. James Clayton je antifolk - punk a emo telom aj dušou s introspektívnymi meta textami, v súčasnosti snáď najlepšie odzrkadľujúcimi neskorokapitalistickú spoločnosť a prežívanie jednotlivca v nej.
Crywank príde z Manchestru 24. mája, takže zabudni na trojakordové folkové odrhovačky a príď si nechať vyoperovať srdiečko.

Pôvodne sólový projekt Jamesa Claytona vznikol už v roku 2009 v Manchesteri. Inšpirovaný vtedajším rozchodom a anti-folkom bez akejkoľvek znalosti akordov za jeden večer napísal prvé dve piesne.
> Utapajúci sa v sebaľútosti, sebakritike, či úprimných priznaniach si Crywank vybudoval svoje typické “sad-but-fun” renomé. Tri roky po vzniku projektu sa pridal bubeník Dan Watson (ex-GNOD, Denim & Leather) a k vplyvom anti-folku sa pridalo aj trocha punku.
> Kapela sa rozhodla v júni 2020 ukončiť svoju činnosť. Po vydaní celkom šiestich diy albumov, 30 miliónoch streamov a nekonečných tour teraz vyrážajú na svoje posledné, celosvetové tour aj so zástavkou na Slovensku a v Čechách.

Fb event

--------

Support a vstup čoskoro

Odporúčame

film

Jiří Suchý

Št 28.5.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
výstava

Ferdinand Hložník – Tvorba ako genéza vlastnej identity

28.1.2020 - 30.6.2020 / Galéria Nedbalka
odporúčame!
iná akcia

Urban Market 2020 Spring Edition

Najväčšia predajná prehliadka nezávislej módy, dizajnu a umeleckej tvorby na Slovensku spojená s množstvom sprievodného programu...Viac
29.5.2020 - 31.5.2020 / Fakulta architektúry STU
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!