koncert
party

Balkan Bashavel w/ Malalata

S Balkan Bashavelom v rytmoch balkan beats, gypsy, reggae a world music! DJské duo Malalata, a zahraničný hosť DJ Grounchoo.

Táto akcia sa konala v minulosti

Malalata pôsobí na scéne už 15 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance. Pod taktovkou Malalata pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.

Barcelonský DJ Grounchoo s osobitým fúzikom a výzorom Groucho Marxa. Je rezidentom Balkan Party Barcelona. Už rozpálil nielen polovicu Európy, ale napríklad aj Rio de Janeiro. Jeho sety sú pestré a spájajú tradičné gypsy, klezmer a brass rytmy s novodobým turbo-folkom, gypsy-punkom alebo ska. 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Roman Lalík. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

výstava

Dvadsať rokov Pamätníka Chatama Sofera

10.6.2022 - 9.10.2022 / Židovské komunitné múzeum
odporúčame!
koncert

Danube Music Day: Munly & The Lupercalians

Št 20.10.2022 / Fuga
odporúčame!
koncert

In Between Books: Laokoon (CZ) & Adam Volt (SK)

So 8.10.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!
festival

BHS / Bratislavské hudobné slávnosti 2022

23.9.2022 - 8.10.2022 / Slovenská filharmónia
odporúčame!