koncert

Bad Karma Boy Release Party

Krst druhého albumu Údolia a kopce kapely Bad Karma Boy so zaujímavými hosťami: Walter Schnitzelsson sa predstavia s akustickým setom a DJ sety zahrajú elektronický producent FVLCRVM a 2/3 Purist.

Táto akcia sa konala v minulosti

Ubehol pomerne krátky čas od eponymného debutového albumu Bad Karma Boy, ktorý bol viacerými médiami skloňovaný ako jedna z najlepších česko-slovenských nahrávok roku 2013. Štvrtok 30.10.2014 je deň, kedy vám Juraj Marikovič, Adela Tihláriková a Peter Hrabě naživo predstavia albumové pokračovanie s názvom Údolia a kopce.

Druhý album prezentuje Bad Karma Boy ako vyzretejšiu kapelu so slovenskými pesničkami, ktorým nechýba hitový potenciál, a ktorými skupina robí výbornú reklamu slovenskému indie popu. Štúdiovku „Údolia a kopce“ predznamenal už úvodný singel „Dunaj“ a na koncerte v KC Dunaj bude k dispozicii ako CD a vinyl aj s merchandisingom v grafickom podaní Damiána Pastirčáka.

Bad Karma Boy si na svoj špeciálny deň pozvali kamarátov a skvelých hudobníkov z Walter Schnitzelsson, FVLCRVM a Purist, ktorí celému podujatiu vytvárajú skutočne unikátny line-up.

Bad Karma Boy je mladá bratislavská indie-popová kapela, ktorá sa nebojí experimentovať, ale zároveň si vo svojich skladbách zachováva priamočiarosť a pesničkársky charakter. Výsledkom sú piesne s osobitnou atmosférou, ktoré sa opierajú o tradičný inštrumentálny základ (gitara, basa, klávesy, bicie), doplnený zaujímavými aranžmánmi nástrojov ako violončelo či vibrafón.

Walter Schnitzelsson acoustic tvorí Jozef Rezník s doprovodom famózneho hráča na tubu Dominika Kobulnického. Celý koncert sa tak nesie v akustickom duchu netradičného spojenia gitary a tuby čo niekedy vytvára pocit pravej indie dychovky. Pre milovníkov akustického zvuku a piesní o živote je tento koncert nutnosťou!

FVLCRVM je bočný klubový projekt Pištu Kráľoviča z kapely Nvmeri (ex-The Uniques). FVLCRVM spája energické subžánre súčasnej klubovej scény od JerseyClub, Footwork či Future Garage melodickými R&B spevmi a tuhou hlboko bassovou rytmikou.

2/3 Purist sú Alan Prekop a Juraj Peták, ktorí sú tiež známi aj ako zakladajúci členovia a dve tretiny mladej bratislavskej elektropopovej kapely Purist. Tentokrát sa predstavia ako DJs a ponúknu prierez hudby, ktorú majú radi.

Vstupné: 5 € v sieti predpredaj.sk / 7 € na mieste

Odporúčame

koncert

Noc divadiel 2019

10. ročník Noci divadiel bude v znamení Nežnej. Pozrite si kompletný program v Bratislave.Viac
So 16.11.2019 / Bratislava
odporúčame!
koncert

PSH / debut tour

So 23.11.2019 / Hopkirk, chillout and culture bar
odporúčame!
festival

Vlna naživo 2019

14.11.2019 - 17.11.2019 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
party

Shame

So 7.12.2019 / WAX
odporúčame!