koncert

Amelie Siba (CZ) + Lotta

Amelie Siba je mladá, pôvabná pesničkárka je jedna z najvýraznejších tvárí súčasnej českej nezávislej scény a jej meno je predovšetkým spájané s pojmami ako nežnosť a blízkosť. Lotta je talentovaná speváčka, skladateľka a textárka, ktorá svojimi poetickými textami pravidelne dopĺňa tvorbu Fallgrapp.
Táto akcia sa konala v minulosti

Amelie Siba je mladá, pôvabná pesničkárka je jedna z najvýraznejších tvárí súčasnej českej nezávislej scény a jej meno je predovšetkým spájané s pojmami ako nežnosť a blízkosť.  Do každej z piesní vkladá svoj vlastný príbeh, fungujú ako denníkové zápisky o dospievaní, vzťahoch, vnútornej bolesti a hľadaní hodnôt. Jej tvorba je krásnou osobnou výpoveďou, ktorú sprevádza jemná gitara a decentná elektronika. Pesničky môžu síce navonok pôsobiť depresívne, ale v skutočnosti sú plné nádeje a viery v lepšiu budúcnosť.

Lotta je talentovaná speváčka, skladateľka a textárka, ktorá svojimi poetickými textami pravidelne dopĺňa tvorbu úspešnej slovenskej kapely Fallgrapp.Vo svojej tvorbe mieša experiment s melodickými popevkami a narúša pevnú piesňovú štruktúru. V minulosti spolupracovala aj s výnimočným francúzskym bubeníkom Alexisom Bossardom, hudobnou spojkou Benjamina Clementina. Pri nahrávaní svojho aktuálneho EP s názvom Seafarer spolupracovala so Stroonom, ktorý je zároveň hudobným producentom tohto projektu. Na koncerte v Novej Cvernovke zahrá s kontrabasistom Denisom Pagáčom.

Door: 20:00
20:30 Lotta
21:30 Amelie Siba

7€ predpredaj
8€ na mieste

Vstup na podujatie len pre plne zaočkovaných.

Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu.

Vstup do interiéru je povolený iba s respirátorom.

V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.

Odporúčame

výstava

Marián Čunderlík – Hľadanie dokonalosti

3.6.2022 - 8.7.2022 / Galéria 19
odporúčame!
koncert

Judas Priest + Saxon

Št 21.7.2022 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
koncert

Semblant

Ne 24.7.2022 / Randal Club
odporúčame!
výstava

Jiří Thýn - Mlčanie, torzo, prítomnosť

24.6.2022 - 10.9.2022 / Galéria FOG
odporúčame!