koncert

Adacta, Gride, The Public, Encore

Adacta si odfajkne 2 dekádu svojej existencie a svoju plnoletosť (s bonusom 2 roky navyše) oslávi koncertom v domácom prostredí s nejakým tým prekvapkom (áno, prene tak, príde aj Simona).

Táto akcia sa konala v minulosti

Adacta si odfajkne 2 dekádu svojej existencie a svoju plnoletosť (s bonusom 2 roky navyše) oslávi koncertom v domácom prostredí s nejakým tým prekvapkom (áno, prene tak, príde aj Simona). Okrem toho sa ti splní tvoj grindcorový sen a po dlhých rokoch do Bratislavy príde Gride. Základná kapela českého DIY gindcoru nahrala nový album s názvom "Hluboká temná modř", ktorý vychádza v decembri na Insane Society records. Česká odpoveď na The Dillinger Escape Plan!
Ďalším hosťom budú starí harcovníci The Public z Čadce a Encore z Prahy.

Akcia v spolupráci Adacta, HMVP a One Man Hippie show.

Zaznač si do kalendárika silný dátum - osláv 8. máj, deň víťazstva nad fašistami, koncertíkom, pivkami na terase a vegan cateringom.

Fb event

Odporúčame

iná akcia

Urban Market 2020 Spring Edition

Najväčšia predajná prehliadka nezávislej módy, dizajnu a umeleckej tvorby na Slovensku spojená s množstvom sprievodného programu...Viac
29.5.2020 - 31.5.2020 / Fakulta architektúry STU
odporúčame!
výstava

Luca Matti – Proroctvá pre lepší svet

Taliansky kultúrny inštitút sa spojil s Lucom Mattim, umelcom, ktorý podobne ako všetci ostatní v Taliansku zostal dva mesiace...Viac
1.6.2020 - 26.6.2020 / Showroom Kabinet
odporúčame!
koncert

Katarzia - Celibát tour

Pi 23.10.2020 / Nová Cvernovka
odporúčame!
festival

Comics Salón 2020

18.9.2020 - 20.9.2020 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!