iná akcia

Uvedenie kolekcie Marián Varga Collected Works I

Premiérové uvedenie súborného diela Marián Varga Collected Works I. spojené s krstom. Limitovaná edícia súborného diela legendy slovenskej hudobnej scény - 16 CD s vyše 700 minútami hudby a 260 stranovou publikáciou a mnohými bonusmi.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Hosťami budú Jana Vargová, Peter Uličný, Daniel Pastirčák, Jozef Lupták, Ladislav "Agnes" Snopko, Vladimír Godár, Tibor Borský, Monika Kubinská, Robert Pospiš, Martin Sillay, Kamil Peteraj, Viliam Vaškovič a mnohí ďalší, ktorí sa na vzniku kolekcie podieľali alebo jej pomáhali. Znieť bude aj hudba Mariána Vargu v podaní Vladislava Šarišského.

Týmto podujatím odštartujeme sériu uvádzacích podujatí v ďalších 5 slovenských mestách (Banská Bystrica, Košice, Prešov, Nitra a Žilina), kde budú tiež prítomní viacerí tvorcovia kolekcie, ako aj hudobný program. Na všetkých akciách bude kolekcia dostupná k zakúpeniu a taktiež si ju budú môcť osobne vyzdvihnúť podporovatelia z kampane Hit Hit, ktorá sa uskutočnila v júni.

Moderuje Peter Dolník, Rádio_FM.

Viac info

Odporúčame

film

Nech je svetlo

14.12.2019 - 16.12.2019 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

minus123minut (CZ)

Znovuzrodená pražská kapela minus123min príde do nášho mesta s čerstvým albumom Les.Viac
Št 12.12.2019 / .klub pod lampou
odporúčame!
party

Hochspannung! / Nathan Micay (Whities, LuckyMe / Berlin)

Pi 13.12.2019 / Fuga
odporúčame!
film

The Sound Is Innocent

The Sound Is Innocent je hravou a poetickou výpravou minulosťou a súčasnosťou elektronického zvuku. Hudba je hra aj ihrisko. A...Viac
Pi 13.12.2019 / Kino Lumière
odporúčame!