iná akcia
prednáška / diskusia

Sex a sexualita v psychosomatickom poňatí (webinár)

Sexualita, intimita, psychika. Témy, o ktorých sa napriek ich formatívnemu vplyvu na náš život stále hovorí iba pošepky.

Táto akcia sa konala v minulosti

Ľudská sexualita nie je iba prejavom prirodzeného rozmnožovacieho pudu, je dôležitou súčasťou vnímania našej identity, našich vzťahov či sveta vo všeobecnosti, je stelesnením našej podstaty, princípu mužskosti, ženskosti a ich spojenia.

O biologických aspektoch sexu a sexuality vie asi každý skoro všetko, čo sa vedieť dá, a o sociálnych aspektoch, teda odraze sexuality na intimite a vzťahoch, väčšina ľudí aspoň tuší. Aký má však sex vplyv na našu psychiku? Ako sa prejavuje v energetickom či spirituálnom aspekte našich životov? Získajte celistvý pohľad na oblasť ľudskej sexuality! V prednáške klinickej psychologičky Michaely Fialovej si priblížime vplyv sexu na celkové zdravie a imunitu človeka a zistíme, že sa o tejto oblasti môžeme dozvedieť omnoho viac, než si bežne uvedomujeme. 

Mgr. Michaela Fialová
je klinická psychologička a rodinná terapeutka s celostným a psychosomatickým zameraním. Vo svojej praxi sa venuje psychoterapii, individuálnemu, párovému a rodinnému poradenstvu či psychologickej diagnostike. Okrem štúdia psychológie na Univerzite Karlovej v Prahe absolvovala viacero odborných kurzov, napríklad o Rorschachovej metóde či hypnoterapeutickom výcviku zameranom na konverzačne kooperatívny prístup. Pracovala v psychiatrickej liečebni, má skúsenosti so širokou škálou problémov a psychických porúch. Je spoluautorkou bestselleru Proč a jak psychosomatika funguje?.

Ako webinár funguje?
— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
— Pred konaním webinára vám v deň jeho konania pošleme na e-mail odkaz, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte. Ak vstupenku zakúpite v deň konania podujatia, odkaz na webinár vám príde v jednom e-maili priamo s lístkom.
— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať.
— Live stream webináru sa vysiela prostredníctvom platformy Vimeo, priamo vo vašom internetovom prehliadači. Nie je preto potrebné nič inštalovať ani sa niekde registrovať.

Výhody webinára:
— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
— V najbližších dňoch po uskutočnení webinára dostanete záznam, ktorý vám bude k dispozícii po dobu 30 dní.
— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá rodina.

Odpovede na často kladené otázky

Vstupenky za 7€ - 9€

FB event

Odporúčame

koncert

Quasars Ensemble - Muzički Biennale Zagreb - online

St 21.4.2021 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
od vás odporúčame!
letný festival

Colours of Ostrava 2022

13.7.2022 - 16.7.2022 / Ostrava / Dolní Vítkovice
odporúčame!
výstava

Ako sa hrali naši...

Múzeum mesta Bratislavy sprístupňuje od 12. 12. 2020 výstavu historických hračiek pod názvom Ako sa hrali naši... Svet hry a...Viac
12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
koncert

Semblant

Ne 27.2.2022 / Randal Club
odporúčame!