iná akcia

Ružinovský kolotoč - 24 hodín v pohybe

Ružinovský kolotoč je športovo - kultúrne podujatie bežeckého charakteru, ktoré sa bude konať pri príležitosti výročia SNP v Parku Ostredky. Počas 24 hodín bude prebiehať bežecké podujatie-štafetový beh tímov a pridružené športovo – zábavné atrakcie.

Táto akcia sa konala v minulosti


Akcia je určená pre všetky vekové kategórie, športovcov aj nešportovcov. Podujatie začne 28.8.2019 v podvečerných hodinách hlavnou kategóriou beh. Následne na druhý deň od skorých ranných hodín začnú pridružené športové akcie, detské zábavné atrakcie a mnoho iného. Cieľom je rozhýbať čo najviac ľudí, vytvoriť unikátne športové podujatie jedinečného a originálneho charakteru.

Trať sa nachádza v parku Ostredky. Behať sa bude okruh dlhý 1,1km po dobu 24 hodín. Prihlasujú sa tímy v počte 6 a 8 -12 členov v tíme a virtuálna štafeta.

Informácie:
Celé podujatie bude mať technické zázemie pre účastníkov behu v reštaurácii Planetka, kde bude prebiehať aj registrácia. V Parku Ostredky prebieha celá športová časť aj všetky ostatné pridružené akcie a atrakcie pre deti. Nebudú chýbať skákacie hrady, maľovanie na tvár, vystúpenia pre deti a športový deň detí čo je súbor desiatich športovo zábavných stanovísk.

Profil pretekov - beh:

Ružinovský kolotoč je športové podujatie bežeckého charakteru. Prihlasujú sa prevažne tímy zastúpené kapitánom. Podujatie sa bude konať pri príležitosti výročia Slovenského národného povstania dňa 29.8.2019. Trať sa nachádza v parku Ostredky. Behať sa bude okruh dlhý 1,1km po dobu 24 hodín. Prihlasujú sa tímy v počte 6 a 8 -12 členov v tíme.

Každý tím beží celých 24 hodín, kategórie mix a ultra sa sami rozhodujú ako dlho alebo koľko km pobeží každý člen tímu. Na trati môže byť vždy len jeden člen tímu.

Virtuálny tím – je novinka pre každého, kto by si rád zabehal, ale nemá štafetový tím. Môže len tak prísť a zapojiť sa do akcie – dokonca bez ohľadu na to, v akej je kondícii. Za každú hodinu behu (chôdze) prispejete svojou osobohodinou príspevkom pre nadáciu. Príspevok je viazaný teda na osobu a hodinu, nie na počet zdolaných kilometrov za hodinu. Preto je táto virtuálna štafeta vhodná pre všetkých – zdolaná môže byť behom chôdzou alebo Nordic Walking metódou.

Kategórie beh:

1. Mix: 8-12 členné tímy - bez rozdielu veku a pohlavia

2. Ultra: 6 členný tím bez rozdielu veku a pohlavia

3. Virtuálna štafeta - bude sa priebežne napĺňať ľuďmi, ktorí prídu behať bez registrácie ľubovoľný počet km alebo ľubovoľný počet minút. Každý bude zapísaný do virtuálneho štafetového tímu, ktorý bude mať taktiež 12 členov. Ak sa jedna štafeta naplní, vytvorí sa nový 12 členný tím.

Odporúčame

festival

16th KlezMore festival Vienna & Bratislava

Ut 3.3.2020 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
party

Drum'n'Brainz / James Marvel (BE)

Pi 6.3.2020 / WAX
odporúčame!
film

Parazit

Čierna komédia sleduje chudobnú, ale prefíkanú štvorčlennú rodinu, ktorá sa rozhodne infiltrovať do bohatej domácnosti biznismena...Viac
Kino Film Europe / FK Nostalgia / Cinemax Bory Mall / Cinema City Eurovea / Cinema City Vivo / SĽUK / Kino L...
odporúčame!
film

MFFK Febiofest 2020

Bratislava v marci na 7 dní znova ožije filmom! Počas týždňa od 11.3.2020 do 17.3.2020 bude v bratislavských kinách a iných...Viac
11.3.2020 - 17.3.2020 / Kino Lumière
odporúčame!