ITF Slovakiatour / Danubius Gastro / Poľovníctvo a oddych / Wellness a Fitness

iná akcia

Od 28.1. do 31.1. sa v Incheba Expo konajú 4 podujatia: 22. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, 23. ročník medzinárodný veľtrh Danubius Gastro, 23. ročník výstavy Poľovníctvo a oddych a 8. ročník výstavy Wellness a Fitness!

Táto akcia sa konala v minulosti

ObrázokVeľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.

Danubius Gastro
Na Danubius Gastro si prídu na svoje všetci milovníci dobrého jedla. Potraviny z celého sveta, káva víno a kuchárske, pekárske a cukrárske súťaže plné vôní a farieb vám dodajú poriadnu dávku inšpirácie. Zavítajte do Kávového mestečka a staňte sa na chvíľu aj vy profesionálnym baristom; vychutnajte si barmanské exhibície, nechajte sa previesť kulinárskou atmosférou Slovenska, Talianska a Kuby v sprievode hudobníkov a tanečníkov, odpozerajte „grify“ pekárov pri pečení bratislavských rožkov, medovníčkov zo slovenského medu, zdravých koláčov a čerstvého raňajkového pečiva... Program je aj tento rok nabitý sprievodnými aktivitami, pri ktorých sa rozhodne nebudete nudiť.

ObrázokVýstava Poľovníctvo a oddych je venovaná všetkým, ktorí obľubujú tráviť svoj voľný čas v prírode. Firmy s ponukou loveckého sortimentu majú jedinečnú možnosť osloviť vášnivých poľovníkov a poskytnúť im množstvo užitočných informácií z danej oblasti. Nebudú chýbať ani ukážky sokoliarstva, vábenia zveri, ochutnávky a taktiež aj niečo z poľovníckej legislatívy.

Výstava Wellness A Fitness je najväčšou výstavou na Slovensku zameranou na šport. Aktívne propaguje zdravý životný štýl prezentáciou rôznych noviniek z tejto oblasti, ukážkami rôznych typov cvičení a bohatým sprievodným programom.

Pre širokú verejnosť sú veľrth a výstavy sprístupnené od piatku 28.1.2016 13:00.

Otváracie hodiny:

odborná verejnosť:
štvrtok 9.00 – 18.00
piatok 9.00 – 13.00

široká verejnosť:
piatok 13.00 – 18.00
sobota 9.00 – 18.00
nedeľa 9.00 – 17.00

Vstupné:

základné vstupné - 6 €
zľavnené vstupné - 4 €
- žiaci a študenti, ktorí sa preukážu dokladom o štúdiu
- dôchodcovia (nad 65 rokov po predložení občianskeho preukazu)
- ZŤP a ZŤP so sprievodom
odborná verejnosť - 15€
deti do 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osobyvstup bezplatne

Vstupenky si môžete zakúpiť cez predpredaj.sk

ObrázokObrázokObrázok

Odporúčame

koncert

BJD 2016: Nik West

Nik West je fantastická speváčka a famózna basgitaristka. Prince o nej hovoril ako o svojej najväčšej pódiovej inšpirácií popri...Viac
Pi 21.10.2016 / INCHEBA - Expoaréna
odporúčame!
divadlo

Modrý salón: Mier chatrčiam! Vojnu palácom!

12.10.2016 - 21.10.2016 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
divadlo

Pravda

Čo je lepšie? Zatajiť ju alebo ju povedať? Dva páry, štyri nevery, jedna pravda. Komédia súčasného najhrávanejšieho francúzskeho...Viac
25.10.2016 - 28.10.2016 / DPOH Mestské divadlo
odporúčame!
party

Art Data Hackathon SNG

Slovenská národná galéria uvádza podujatie Art Data Hackathon, na ktorom budú kreatívne tímy pracovať na inovatívnych...Viac
7.10.2016 - 8.10.2016 / Café Berlinka SNG
odporúčame!