iná akcia

Frasier Quiz

Čipsíky sú pre psíky, majú z toho bodíky! Ak brázdiš v seriálových častiach rýchlejšie ako protón v urýchľovači častíc a nie si práve na liečení lakťov v Antverpách, poď k nám zbierať bodíky a staň sa kvízovým korokmajstrom! 

Táto akcia sa konala v minulosti

Šťastní bratia už chystajú pompézne soirée, na ktorom sa bude spievať smiechová opera a skúšať squashový reflex! Tak neváhaj a pridaj sa k nám! Lístky sa míňajú ako ruský kaviár, uisti sa preto, že máš svoju dávku.

Ak sa chcete pridať k nám, zabaviť sa a súťažiť o ceny, kúpte si lístky a následne prihláste svoj tím prostredníctvom formulára.

 Kvízu sa môžu zúčastniť tímy po dvoch alebo štyroch členoch. Cena lístka je 6 € na osobu, lístky

Pravidlá kvízu tu. Večerom budú sprevádzať šachmati Michal Červený, Marek Kabát a Martin Kaigl.

Naši kvízoví šachmati

Marek Kabát je reklamný mág, ktorý nikdy neplakal, iba pri drážďanskej premiére Schumannovej druhej symfónie. Ako človek z reklamnej brandže sa riadi pravidlom: „Ak je menej viac, zváž, o koľko viac je viac.“ Hrá veľmi nebezpečný šport – squash. Tento rok vymenil dve upratovačky.

Michal Červený je publicista a rovnako ako T. H. Houghton odkopíroval štruktúru svojej poslednej knihy od Danteho (a rovnako nechcela horieť). Existenciálny klub ho vyhlásil za toho, kto najpravdepodobnejšie bude. Vo voľnom čase behá, pripravuje sa na triatlon, silnú reťaz a pár dobrých gúm spozná na kilometre.

Martin Kaigl je rozhlasový moderátor, ktorý mal ešte donedávna účes ako Frasier v roku 1994. Tvrdí, že by mu stačilo potľapkanie po chrbte a jeden nanuk, ale v skutočnosti by chcel "Deň Martina Kaigla". Trpí komplexom Orsona Wellesa.

Fb event

Vstupenky za 6€

Odporúčame

koncert

Iva Bittová & Dunaj - zrušené

St 8.12.2021 / Dunaj˜
odporúčame!
divadlo

Horror Show

So 29.1.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
výstava

Aldo Rossi – Kresby a Projekty

Výstava “Aldo Rossi – Kresby a projekty” patrí medzi najvýznamnejšie podujatia 14. ročníka talianskeho festivalu na Slovensku...Viac
25.6.2021 - 5.12.2021 / Slovenské národné múzeum (SNM)
odporúčame!
divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show! Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
16.12.2021 - 20.1.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!