iná akcia
trh / gastro

Flóra Bratislava 2022 - Jarné trhy

Pre všetkých milovníkov kvetov, rastlín a záhrad po 2 rokoch opäť bude Flóra Bratislava! Vzhľadom na pandemickú situáciu sa tento rok koná v obmenenom koncepte jarných trhov, vo vonkajších priestoroch areálu výstaviska Incheba. Flóra sa koná od 7. do 10. apríla. Na svoje si prídu milovníci kvetov, záhrad a všetkého, čo je s tým spojené.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Na Jarných trhoch nájdete interiérové a exteriérové rastliny, bonsaje, kaktusy, semená, záhradnú techniku, náradie, okrasné kamene, záhradný nábytok, záhradné terasy, odbornú literatúru a množstvo ďalších vecí spojených s rastlinami a záhradou.

Príďte sa inšpirovať najnovšími trendami v oblasti záhradníctva. Celý program bude dostupný vo vonkajších priestoroch. Denne od 9:00 do 19:00.
 

Na čo sa tento rok môžete tešiť?

Vonkajšia expozícia a najnovšie trendy v tvorbe záhrad. Tešiť sa môžete na slovenských aj zahraničných vystavovateľov a predajcov. Na výstave nájdete interiérové a exteriérové rastliny, semená, záhradný nábytok a množstvo ďalších vecí spojených s kvetmi a záhradou.

Viac info a vstupenky na Florabratislava.sk

 

 

Odporúčame

film

Mikulášove šibalstvá - ako to celé začalo?

SĽUK / Kino Mier Modra / Kino Nostalgia
KIDSTOWN odporúčame!
divadlo

Som žena

Unikátne predstavenie inšpirované osobným osudom absolventa Janáčkovej akadémie múzických umení v Brne prináša odvážny a citlivý...Viac
Pi 10.3.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
festival

Konvergencie: Janáček

2.3.2023 - 12.3.2023 / Bratislava
odporúčame!
koncert

KRAA! #8: Festival skutočne súčasnej hudby

So 25.2.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!