iná akcia

Design Pop up

Design Pop Up je podujatie, na ktorom sa prepoja svety výnimočných značiek Biela, Metaformi, Bagbet a Cord Decker. Spája ich nielen svet udržateľnosti, dizajnu, ale aj minimalistickej krásy.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Biela zakladá svoju tvorbu na geometrických košeľových prvkoch a jemných odtieňoch so základom bielej farby. Svojou farebnosťou a dizajnom symbolizuje voľnosť, úprimnosť prevedenia a strohý minimalizmus. Značka vnáša nadčasovosť do každodenného života v spojení kvalitnej lokálnej výroby a spoľahlivých materiálov. Za jej studeným vizuálom sa skrýva láska k jednoduchosti, kvalite a jedinečnosti.

Metaformi je značka zastrešujúca ručne vyrábané šperky z autentických materiálov – z mramoru a mosadze od autorky Tatiany Lesajovej. Všetky objekty sú jedinečné – zachytávajú kúsok kresby nerastu, ktorá vznikala po tisícročia – každý šperk je preto jediným originálom.
Na pop-upe bude predstavená nová kolekcia, ktorá prinesie ďalšie – nové materiály – kamene, kov i farebnosť.

Bagbet je dizajnérske štúdio, ktoré sa zameriava na spracovanie textilného odpadu. Našou prioritou je byť ohľaduplný voči prírode. Snažíme veciam vdýchnuť nový život a vnášať tak ekológiu do každodenného života.

Cord Decker pôsobí nepretržite od leta 2015 a jeho kľúčovými vlastnosťami je modernita a minimalistický dizajn s chuťou individuality. Našou hlavnou myšlienkou je byť pôvabný v každej situácii a zároveň odvážny, prečo sú navrhnuté jednotlivé kolekcie.

Pozývame vás 16. novembra, v sobotu, do priestorov Bless x Nu Spirit na Medenej 16.

Vstup voľný.

Odporúčame

divadlo

Taxi Bratislava (tekutá realita) (divadlo GUnaGU)

Dramatik Viliam Klimáček vo svojej novej hre Taxi Bratislava (tekutá realita) rozohráva na sedadlách bratislavských taxíkov...Viac
St 29.7.2020 / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác
odporúčame!
film

Amarcord

Amarcord (Amarcord), Francúzsko / Taliansko, 1973, 127 min. Felliniho autobiografický film Amarcord sa odohráva v Rimini. Réžia:...Viac
St 5.8.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
film

Parazit

Čierna komédia sleduje chudobnú, ale prefíkanú štvorčlennú rodinu, ktorá sa rozhodne infiltrovať do bohatej domácnosti biznismena...Viac
St 15.7.2020 / Letné kino v amfiteátri Mičurin - Ekoiuventa
odporúčame!
film

#somtu

St 15.7.2020 / Kino Mladosť
odporúčame!