iná akcia

Design Pop up

Design Pop Up je podujatie, na ktorom sa prepoja svety výnimočných značiek Biela, Metaformi, Bagbet a Cord Decker. Spája ich nielen svet udržateľnosti, dizajnu, ale aj minimalistickej krásy.

 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Biela zakladá svoju tvorbu na geometrických košeľových prvkoch a jemných odtieňoch so základom bielej farby. Svojou farebnosťou a dizajnom symbolizuje voľnosť, úprimnosť prevedenia a strohý minimalizmus. Značka vnáša nadčasovosť do každodenného života v spojení kvalitnej lokálnej výroby a spoľahlivých materiálov. Za jej studeným vizuálom sa skrýva láska k jednoduchosti, kvalite a jedinečnosti.

Metaformi je značka zastrešujúca ručne vyrábané šperky z autentických materiálov – z mramoru a mosadze od autorky Tatiany Lesajovej. Všetky objekty sú jedinečné – zachytávajú kúsok kresby nerastu, ktorá vznikala po tisícročia – každý šperk je preto jediným originálom.
Na pop-upe bude predstavená nová kolekcia, ktorá prinesie ďalšie – nové materiály – kamene, kov i farebnosť.

Bagbet je dizajnérske štúdio, ktoré sa zameriava na spracovanie textilného odpadu. Našou prioritou je byť ohľaduplný voči prírode. Snažíme veciam vdýchnuť nový život a vnášať tak ekológiu do každodenného života.

Cord Decker pôsobí nepretržite od leta 2015 a jeho kľúčovými vlastnosťami je modernita a minimalistický dizajn s chuťou individuality. Našou hlavnou myšlienkou je byť pôvabný v každej situácii a zároveň odvážny, prečo sú navrhnuté jednotlivé kolekcie.

Pozývame vás 16. novembra, v sobotu, do priestorov Bless x Nu Spirit na Medenej 16.

Vstup voľný.

Odporúčame

divadlo

Horror Show

Výpravná hororová show, ktorá vás zavedie do podzemného sveta Bratislavy. Tam, kde plesajú upíri. Nebojte sa prísť plnokrvne...Viac
28.12.2019 - 23.1.2020 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Robert Pospiš & Martin Sillay: Real Music House Night Vol. II

Ne 15.12.2019 / .klub pod lampou
odporúčame!
literárna akcia

84. Klub pomalých čitateľov - Diana Athill - Niekde ku koncu

Ut 10.12.2019 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Blues na Lodi

Skvelý koncert z cyklu „Blues na Lodi“, živý bluesový večer s výbornými muzikantami v priestore lodného baru. Príďte sa hudobne...Viac
Ne 9.2.2020 / Divadlo v podpalubí
odporúčame!