iná akcia
prednáška / diskusia

Ako riešiť konflikty s deťmi (webinár)

Menej hádok, menej bojov, menej zúrivých scén, klamstiev a následných trestov. To je snom každého rodiča, ktorý by si za dennodenné zvládanie prejavov najrôznejších detských emócií, od hnevu a frustrácie až po sklamanie a zúfalstvo, často zaslúžil Nobelovu cenu za mier.

18.05.2021, Ut
Online
19:00

Dá sa priniesť do vzťahu s dieťaťom viac harmónie a vyhnúť sa pritom prílišným ústupkom? Ako naslúchať potrebám detí tak, aby boli ochotné s rodičom otvorene rozprávať? A ako s nimi rozprávať tak, aby boli ochotné naslúchať? Ako pomôcť dieťaťu pristupovať k vlastným problémom kreatívne a s ohľadom na druhých? Spoznajte princípy efektívnej výchovy a naučte sa riešiť konflikty tak, aby nikto nezostal porazený! Psychoterapeut a lektor komunikačného programu "Parent Effectiveness Training”, Jan Vávra, nám v informatívnom online seminári zrozumiteľne a názorne priblíži postupy, ako komunikovať s deťmi, posilniť spoluprácu v rodine a riešiť problémy efektívne a hlavne spoločne. 

Mgr. Jan Vávra
je psychoterapeut, andragóg a certifikovaný lektor komunikačného programu "Parent Effectiveness Training”. Od roku 2009 pôsobí v súkromnej poradenskej praxi, kde sa klientom venuje individuálne, skupinovo, ale aj prostredníctvom seminárov a kurzov. Je absolventom andragogiky na Filozofickej fakulte Karlovej univerzity a systematického štvorročného výcviku v Gestalt terapii. V súčasnosti sa zaoberá vzdelávaním rodičov a učiteľov a empatickou komunikáciou s deťmi.

Vstupenky za 9€ - 11€

FB event

Odporúčame

film

Svätý Peter a pápežské baziliky Ríma

Dokument od tvorcov filmu "Florencia a Galéria Ufizzy".Viac
Ne 9.5.2021 / Kino Lumière - Kino doma (online)
odporúčame!
koncert

Semblant

Ne 27.2.2022 / Randal Club
odporúčame!
festival

Pohoda on the Ground

Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa opäť presúva o rok, plná verzia festivalu bude v dňoch 7. – 9. júla 2022. Na tento rok...Viac
7.7.2021 - 11.7.2021 / Letisko Trenčín
odporúčame!
letný festival

Festival Atmosféra 2021 - vypredané

6.8.2021 - 8.8.2021 / Hontianske Nemce - Vinice
odporúčame!